Wpis z mikrobloga

@genocidegeneral: podnosisz oburącz i opierasz brzeg koszyka o metalowy brzeg tej linii z taśmą. Potem jedną ręką trzymasz koszyk, drugą wyjmujesz zakupy na taśmę
  • Odpowiedz
mówcie co chcecie ale najlepsze wózki mają sklepy Dino i Społem (polski kapitał, a nie jakies portugalskie gówno dla patologi), rozmiarowo idealnie żeby swobodnie przemieszczać się między półkami i nie trzeba się schylać. Można w miarę dużo zmieścić.

Najlepiej pakować w biedrze do swoich toreb czy koszyków i elo. Pomijając bród, to połowa ich koszy na #!$%@? kółka.

Gdybym miała samochód to bym zainwestowała w prywatny składany wózek, ściągasz z niego dwie
oficjalniemartwa - mówcie co chcecie ale najlepsze wózki mają sklepy Dino i Społem (p...

źródło: temp_file.png8276951885473321394

Pobierz
  • Odpowiedz
@Valorcrest: no dokładnie, robisz zakupy na tydzień - bierzesz dyliżans; kupujesz tylko składniki na jeden obiad + paczkę papieru toaletowego - bierzesz koszyk, a oni poszli na kompromis, który jest mniej pojemny od wózka i mniej wygodny od koszyka XD dobrze, że mam tylko 183 cm, to mnie ten wynalazek #!$%@? głównie przy wykładaniu zakupów przy kasie
  • Odpowiedz
@genocidegeneral w #!$%@? mają wasze protesty i niezadowolenie. Chodzi o wielkość tego koszyka i że możesz do tego #!$%@?ć rzeczy, które Ci są średnio potrzebne. Bo jest jeszcze miejsce, a w starym by nie było .
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: ktoś kto ma powyżej 185cm wzrostu to jest jak za karę, nie da się go prowadzić nie idąc zgarbionym jak jakiś stary dziad. Wziąłem ten gównowózek tylko raz i nigdy więcej, po prostu robię mniejsze zakupy xD
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: W Lidlu to jeszcze pół biedy, po w samoobsługowej sobie elegancko na półeczkę położysz. W Biedronce ktoś nie podumal i się nie mieści na tę półeczkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@getin: XD przecież to nie chodzi o ciężar tylko o wygodę, normalny koszyk łapiesz +/- nad środkiem ciężkości i elegancko wyciągasz zakupy, a tego gówna nie da się sensownie trzymać jednorącz na sensownej wysokości bez jakiegoś zapierania go o kolano/taśmę/klienta obok
  • Odpowiedz