Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #biedronka #zakupy #zalesie

tylko mnie te #!$%@? koszyko-wózki z biedry tak niemożebnie #!$%@?ą, zwłaszcza przy wykładaniu zakupów na taśmę? podnieść to jedną ręką tak średnio, postawić na tej taśmie to już w ogóle (tym bardziej, że trzeba mieć 1,5m ręki żeby coś z nich wtedy wyciągnąć) XD co było złego w w normalnym koszyku ludzkim?
Pobierz genocidegeneral - #niepopularnaopinia #biedronka #zakupy #zalesie

tylko mnie te #!$%...
źródło: koszyk1
  • 104
Komu przeszkadzały zwykle koszyki z rączka, jakiś ogólnopolski protest by się przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rastafari85: Sklepom przeszkadzały, bo do noszonych koszyków ludzie wkładają mniej zakupów. Mają mnij miejsca i szybko robią się ciężkie. W efekcie sklep zarabia mniej na spontanicznych zakupach.

Podobna zasada jak ze zmniejszonym kubkiem w wielkiej dolewce w KFC, tylko cel przeciwny. Zmniejszyli kubek, więc jednorazowo mniej się do niego naleje. Jak
@genocidegeneral: co nie masz siły podnieść koszyka jedną ręką czy co? Chwytasz za rączkę tuż przy koszyku a nie na samym końcu, podnosisz i wyciągasz zakupy na taśmę. Bardziej mnie wkur.. zasyfienie tych wózków że aż obrzydzenie tam wkładać jedzenie. Wystarczy raz w tygodniu je myjką ciśnieniową wyczyścić ale to przecież za dużo roboty. Druga rzecz to ciągle zablokowane kółka jakimś syfem że hamują i tak trzeba ciągać ten koszyk po
@genocidegeneral: żeby one jeszcze wogole były... u mnie pod chata w biedzie (osiedle wielka płyta w mieście wojewódzkim) to ich na cały sklep jest #!$%@? nie wiem chyba 10 max 15 z czego kilka i tak zajęte przez pracowników co zwożą przeterminowane... za każdym #!$%@? razem muszę robić pielgrzymkę po kasach w poszukiwaniu czy jest jakis wolny a jak nie to latac z kartonem jak zwierzę
@rastafari85: akurat w lidlu masz dwa uchwyty, możesz nosić albo wygodnie ciągnąć niezależnie od wzrostu, a ponadto przy kasach samoobsługowych półki na koszyk są do tego koszyka dostosowane. W Chlewionce nie postawisz albo musisz podtrzymywać nogą żeby koszyk nie zleciał oraz stoi wtedy za wysoko żeby było wygodnie wyciągać rzeczy. Natomiast np. w Kauflandzie półka jest za wysoko oraz nie można na niej kłaść koszyka xD pracownica kazała mi zestawić na