Wpis z mikrobloga

Konfiarzom się to nie spodoba xDD

UEFA w swojej publikacji dodała oświadczenie, jakie wysłał jej Szymon Marciniak. "Po dokładnym zbadaniu sprawy otrzymaliśmy od Pana Marciniaka oświadczenie, w którym przeprosił i wyjaśnił swój udział w zdarzeniu. Uważamy, że udostępnienie jego oświadczenia ma kluczowe znaczenie, aby rozwiać obawy i zapewnić przejrzystość".

Podano treść słów wysłanych przez Marciniaka. "Mam nadzieję, że to oświadczenie dotrze do wszystkich zainteresowanych, a w szczególności do osób, które słusznie były zaniepokojone i rozczarowane moim udziałem w imprezie »Everest« zorganizowanej w Katowicach w dniu 29 maja 2023 r. Pragnę serdecznie przeprosić za moje zaangażowanie i wszelkie cierpienie lub krzywdę, jaką mogło to spowodować.

Po zastanowieniu i dalszym zbadaniu sprawy stało się jasne, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i byłem całkowicie nieświadomy prawdziwej natury i powiązań przedmiotowego wydarzenia. Nie wiedziałem, że jest to związane z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie. Ważne jest, aby zrozumieć, że wartości promowane przez ten ruch są całkowicie sprzeczne z moimi osobistymi przekonaniami i zasadami, których staram się przestrzegać w życiu. Mam głębokie wyrzuty sumienia za jakiekolwiek wrażenie, że mój udział mógł im zaprzeczyć.


EJ MATI TERAZ MARCINIAKA TO JUŻ NIE LUBIMY XD

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/zwrot-w-sprawie-szymona-marciniaka-uefa-podjela-ostateczna-decyzje/btzp21h?%3Futm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sport

#neuropa #bekazprawakow #konfederacja #marciniak
  • 16
@L3stko: Lestek ale słyszałeś kiedyś o zagadnieniu "Leopards eating people faces party'"
Ja na przykład nie potrafię z czystym sumieniem zagłosować na partię która głosi takie głupoty.
Czaje że Memcen coś się tam tłumaczył że to chodzi o przekaz aby zdobyć głosy, ale jak chce zdobywać takie głosy to niech się nie dziwi że inni nie chcą oddawać głosu na niego z takim przekazem.

Co typ liczył że takie #!$%@? to
Ja na przykład nie potrafię z czystym sumieniem zagłosować na partię która głosi takie głupoty.


@McWozniak: A jesteś w stanie z czystym sumieniem zagłosować na KO którego lider #!$%@? takie glupoty?
A jesteś w stanie z czystym sumieniem zagłosować na PiS którego miernoty doprowadzają nasz kraj do ruiny?
A jesteś w stanie z czystym sumieniem zagłosować na Lewice która chciała zmusić wszystkich polaków do przyjęcia eksperymentalnego, nieprzebadanego preparatu medycznego w postaci
@siadatajta: chyba nie oczekujesz serio że będę słuchał przez półgodziny jeczącego krypto fana cuckoldingu Szarpanki. Ten typ dla mnie stał się kompletnym dnem po tym jak ktoś zażartował sobie że Józef to cuck a on mało się nie poplakał na filmiku. XD

Ale masz trochę racji, każda partia ma swoje za uszami, uważam jednak że są mniejsze i większe zła, a głosu nie zamierzam oddać na kolesiów którzy popierają Rosję, czy