Wpis z mikrobloga

@borsuk123: używam od roku, działa porównywalnie do garmina. Ma parę bajerów typu światło stop się odpala jak hamujesz i możesz ustawiać tryby jasności żeby oszczędzać baterie. Bateria porównywałem z varią 515 nim nowy firmware wyszedł do Magene gdzie można jasność zmniejszyć i wtedy było bardzo porównywalnie. W rok chyba 4 aktualizacje softu wyszły, teraz jedna rzecz mnie irytuje (oby poprawili) jak mnie wyprzedza auto to znika z radaru jakies 2-3sek po
@borsuk123: nie wolisz jakiegoś małego lusterka? Dupy nie zawraca co chwilę, potrafi być dyskretne (Corky), albo bardziej użyteczne (cateye bm45), nie trzeba ładować i kosztuje dużo mniej niż te wynalazki.
@borsuk123: jeżeli działa podobnie do Varii (musisz zaufać mającym prównanie), to nawet się nie zastanawiaj. Jak czasem wyjedziesz poza miasto to zobaczysz, jaki to gamechanger.
Obecnie nie wyobrażam sobie jazdy bez radaru (w moim przypadku Varii 515)
@borsuk123: dostałem na urodziny półtora roku temu więc nie wiem dokładnie, ale kosztował pewnie 800-900zł wtedy :)

Na wahoo są alerty, pasek radaru, orientacyjny stan baterii i opcja wyciszania ale nie da się np. zmieniać trybu świecenia jak w przypadku komputerków garmina :) U mnie to nie problem bo i tak zawsze jeżdżę w trybie migania :)