Wpis z mikrobloga

pytanie, ostatnio kupiłem sobie pedały spd, wyjechałem raz wszystko okej, za drugim razem noga utkneła mi w pedale, nie byłem w stanie jej wyciągnąć siła, po 5minutach szarpania sie udało sie wydostac z tym że bloki sie odczepiły od butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i teraz tak, to moja wina czy wadliwe pedały? oraz czy kupie gdzieś jedna śrubke + tą "nakładke"? bo gdzieś się zagubiły ()
#szosa #rower #spd
YKR23 - pytanie, ostatnio kupiłem sobie pedały spd, wyjechałem raz wszystko okej, za ...

źródło: rozjebal sie pedal wjezdamy calym skladem

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
nawet jakby ustawił na najmocniejsze wypięcie, nie ma szans żeby się szarpał kilka minut. Źle przykręcony blok do buta
  • Odpowiedz
  • 0
@pan-violaceus: no druga została w pedale na zdjęciu widać, buty to adidas velosamba wiec na pewno nie sa to najlepsze buty rowerowe ale chociaż ładne ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Jpek szczerze, wydaje mi się że mocno dokręciłem, z lewa noga było problemu, a nawet jeśli za słabo to dlatego nie mogłem sie wypiąć? dziwne troche
  • Odpowiedz
@YKR23 odkręciła Ci się śrubka, przez co blok stał w miejscu a but się obracał wokół osi śruby. Sprawdzę w domu czy mi coś zostało śrubek i blaszek i dam Ci znać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Berud: szczerze, nie mam żadnego porównania do takich typowych butów spd, ale dla mnie są wystarczające/wygodne, tylko ciut ciasne, więc polecam wziąć pół rozmiaru w góre
  • Odpowiedz