Wpis z mikrobloga

Wystarczy 5 minut rozmowy z osobą którą zarabia najniższą krajową żeby dowiedzieć się dlaczego właśnie tyle zarabia, żeby sobie nie słodzić (zarabiam lekko ponad średnią krajową) wystarczy 5 minut konwersacji z moi sąsiadem który zarabia prawie dwa razy tyle co ja, abym zobaczył że jest na wyższym poziomie intelektualnym,przedsiębiorczym i ekonomicznym niż ja, w skrócie :prezentuje wyższy poziom rozwoju niż moja osoba. Im jestem starszy tym bardziej widzę że świat jest sprawiedliwy, a rynek pracy weryfikuje każdego.
Kiedy ktoś Ci #!$%@? że mało zarabia to w 99% przypadków jest leniwy, zadaj takiej osobie pytanie "co zrobiłeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy żeby zarabiać więcej?" gwarantuje Ci że zapanuje cisza, albo dostaniesz jak że zajebistą kontre " no bo no bo". #!$%@?, uczcie się, inwestujcie w siebie, aby prezentować wyższy poziom człowieka niż prezentujecie aktualnie bo to jedyna droga do lepszego jutra. #oswiadczenie #motywacja #wygryw #lifehack #pracbaza
  • 174
@wszystkieNazwyZajete: mój mąż mówi, że najchętniej to by był dozorcą na osiedlu, bo by chociaż spędzał czas na powietrzu, gdyż obcowanie z wyższym managmentem go już psychicznie wykańcza, że nie zna ogarniętego prezesa, szefami działów zostają zwykli debile i totalni dyletanci, że ciągle uczestniczy w niekończących się callach, z których nic nie wynika i ma po prostu dość ¯\(ツ)/¯
@Messix: to chyba nie aż takie głąby skoro nie ogarniając zarabiają kilka razy więcej? Inna kwestia, że praca tirowca wiąże się ze zmianą stylu życia, co nie każdemu odpowiada.
@KotBojowy: Jeszcze Ci odpowiem bo pewnie na to sam nie wpadniesz. Bazy klientow i ciaglosc dostaw to jest cos czego zadne odszkodowanie nie zrekompensuje. Klienci nie beda czekali az po jakims czasie moze znowu otworzysz firme tylko pojda do konkurencji. Zreszta skad maja wiedziec czy w ogole ja ponownie otworzysz?

Zaczynanie od zera, branie znowu wielkiego kredytu inwestycyjnego przy obecnych stopach i obecnym kryzysie finansowym, bez klienow, maszyn, lokalu a do