Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow

Jestem przerażony skalą samotności u młodych mezczyzn.Wiekszość moich znajomych jest samotna a ci ,którzy mają dziewczyny to zwykle znają je od dawna i nie dawno sie zeszli albo są w dłuższych związkach. Mam 23 lata i kompletnie nie wiem gdzie szukać kobiet ? Samotność od tej strony mnie dobija. Dusze bym z siebie wyrwał by kogoś poznać.
Tinder i inne aplikacje są dobre dla atencjuszek .Bary czy kluby nie wiem czy chodzić tam samotnie czy z kimś ?
Niby mam poznawać ludzi przez hobby ale gdzie tu poznać kobiete jak moje hobby są głównie rzeczy w stylu historia z wyznaczonymi epokami itp.
Nigdy w życiu nie spotkałem kobiety ,która interesowała by sie historią. Choć to tylko przykład potrzebne mi zainteresowania bardziej społeczne tylko jakie ? Kursy tańca dobre dla ludzi po 30.Bo trudno mi uwierzyć ,że jakaś 20 latka pójdzie tańczyć salse. Jedyne jakie tańce widziałem u młodych kobiet to te na rurze ale to były tinderówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie poznawać kobiety do związku ? ()
  • 20
  • Odpowiedz
Mam 23 lata i kompletnie nie wiem gdzie szukać kobiet ? Samotność od tej strony mnie dobija.


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: A mnie dobija to, że zamiast szukać sobie dziewczyny jak już tak bardzo potrzebujesz to płaczesz na wykopie.

Niby mam poznawać ludzi przez hobby ale gdzie tu poznać kobiete jak moje hobby są głównie rzeczy w stylu historia z wyznaczonymi epokami itp.

Kto ci powiedział, że macie mieć to samo hobby?
  • Odpowiedz
Nigdy w życiu nie spotkałem kobiety ,która interesowała by sie historią


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Spotkałem dziesiątki takich kobiet. Szukaj na: kierunkach związanych z historią, wydarzeniach związanych z historią (np. w muzeach), w rekonstrukcji historycznej, na balach w klimatach danej epoki (np. Bal Szkocki). Na zajęciach z tańców dawnych u koleżanki wiecznie brakuje mężczyzn.
  • Odpowiedz
@kluha666: Ja na tinerze po jakiś 10 miesiącach miałem 900 prac nw czy to dużo czy mało.I niestety nie znalazłem tam szcześcia jedynie same wariatki i atencjuszki.

@Szyszkalogin Raz próbowałem w takim miejscu ale kobiet było dosyć mało a jak już były to z chłopakami.

@siurasek Zaczepianie ludzi na ulicy nie jest normalne przynajmniej dla ludzi w moim wieku.

@Cztero0404 Gdzie mam szukać tej mistycznej dziewczyny ? Jak nie mam kontaktu
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R:

Mam niskie libido chyba przez depresje

Depresji to ja dostaję jak czytam takie gówno.

Gdzie mam szukać tej mistycznej dziewczyny ?

Może jeszcze za rączkę mam ci przyprowadzić jakąś, to zrób tak żeby mieć. Wyjdź z tej swojej mentalnej piwnicy i zacznij się normalnie zachowywać

Nie płacze na wykopie po prostu pytam

Nie wcale. Użalenie się nad sobą łee łee bo nie mam dziewczyny to nie płacz
  • Odpowiedz
gdybym był chuem to życzył bym ci tego samego.


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Aha, ale to dalej nie zmienia faktu, że się użalasz nad sobą. Co tu ku..a miało być, karta pułapka? Nie gównem jest twoje myślenie które powoduje, że zamykasz się w swojej bańce
  • Odpowiedz