Wpis z mikrobloga

w sumie 7 lat już będzie jak nie odzywam się do starych znajomych, a podobno 7 lat wystarczy żeby przyjaźń trwała na zawszę, więc pewnie działa też w odwrotną stronę, nie? w tym roku postanowiłam sobie że postaram się odzyskać starych znajomych i dzięki nowemu grindsetowi™ i poradom obecnych znajomych udało mi się nawet napisać do trzech i nawet całkiem spoko wyszło chociaż mam jeszcze sporo do nadrobienia z nimi, a co dopiero ze znajomymi z którymi miałam mniejszy kontakt a jeszcze nie napisałam i w sumie nie wiem jak się do tego zabrać. co ciekawe ptaszki mi wyćwierkały że w tym miesiącu ślub biorą dwie osoby z mojej klasy z liceum, no i generalnie koleżanka która bierze ślub kiedyś mnie chciała zaprosić na kawę i chyba nawet zaprosić chyba bo się pochwaliła wtedy ale jakoś dziwny vibe dochodził z tej rozmowy, no ale obiecałam że znajdę czas za jakiś czas™ no i do spotkania nie doszło, ale może to i lepiej, bo nie wyobrażam sobie siebie w tak stresującej sytuacji jak wesele, nie mówiąc już o moich okolicznościach mojego obecnego bycia i okolicznościach z których wszyscy by mnie tam pamiętali, no i oczywiście, #!$%@?, nie wychodzę z domu a to tylko wierzchołek góry lodowej. ciężko mi nawet mówić że mam jakichkolwiek znajomych w irl bo nie mam pojęcia na czym stoję¯\(ツ)/¯. obiecałam też kilku wykopowym znajomkom zaliczenie konwentu anime i jaegerka z redbullem, więc może mój nowy grindset™ wyprowadzi mnie wreszcie z tego koła #!$%@?
#raicontent #anime
Raisei-chan - w sumie 7 lat już będzie jak nie odzywam się do starych znajomych, a po...

źródło: 3628f5f568ee920920f9bb9b55a9729f

Pobierz
  • 4