Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnią aktualizacją API na YouTube, gdyby ktoś potrzebował zaktualizowane filtry do wtyczki uBlock Origin do blokowania wszystkich filmików shorts na You Tube oraz do poprawiania wyglądu wyświetlania subskrybowanych to proszę.
#ublock #firefox #chrome #edge #przegladarki #youtube #shorts #wtyczki

uBlock -> Ustawienia -> Moje Filtry -> Copy/Paste całą sekcję poniżej -> Zapisz

!YouTube Fix & Customization v1.5
(1-3/13) YouTube 4 Videos Per Row Fix (Home and Channel Pages)
youtube.com##ytd-rich-grid-row:style(display:contents !important;)
youtube.com###contents.ytd-rich-grid-row:style(display:contents !important;)
youtube.com##ytd-rich-grid-renderer:style(--ytd-rich-grid-items-per-row: 5 !important;)
!(4-5/13) YouTube 4 Videos Per Row Fix (Channel Page margin fix)
youtube.com##ytd-rich-item-renderer[is-slim-grid]style(margin-left: auto !important;)
youtube.com##ytd-rich-item-renderer[is-slim-grid]style(margin-right: auto !important;)
!(6-8/13) YouTube 4 Videos Per Row Fix (Font Size fix)
youtube.com###video-title.ytd-rich-grid-media:style(font-size: 1.4rem !important; line-height: 2rem !important;)
youtube.com###metadata-line.ytd-video-meta-block:style(font-size: 1.2rem !important; line-height: 1.8rem !important;)
youtube.com###video-title.ytd-rich-grid-slim-media:style(font-size: 1.4rem !important; line-height: 2rem !important;)
youtube.com##ytd-rich-item-renderer:has(ytd-thumbnail-overlay-time-status-renderer[overlay-style="SHORTS"\])
thechips - W związku z ostatnią aktualizacją API na YouTube, gdyby ktoś potrzebował z...

źródło: 1111

Pobierz
  • 12
@thechips: Trochę lipa bo jak wyłączę wtyczkę do blokowania szortów wygląda to tak: Przez to, że wyłączyłem/włączyłem wtyczkę znowu mi się pokazał pasek z kategoriami/tagami pod szukajką:/
variat - @thechips: Trochę lipa bo jak wyłączę wtyczkę do blokowania szortów wygląda ...

źródło: yt

Pobierz
  • 3
@variat @Impuls94: Hej, coś mi nie grało i sprawdziłem ponownie i u mnie żadnych błędów nie ma. Błędy są dlatego, że ten portal jest pisany przez idiotów i ucięło losowe znaki mimo, że użyłem funkcji KOD we wpisie. Żadna z funkcji nie jest tu testowana przed publikacją, to jest jakiś #!$%@? dramat! Wklejam screen kodu, który wstawiłem publikując wpis. Wstaw brakujące znaki, które ucięło, aby naprawić.

@Moderacja Zgłoście to do naprawy!
thechips - @variat @Impuls94: Hej, coś mi nie grało i sprawdziłem ponownie i u mnie ż...

źródło: KOD

Pobierz
@Eliade: 7 i 8 linijka powinny wyglądać tak:
youtube.com##ytd-rich-item-renderer[is-slim-grid]:first-of-type:style(margin-left: auto !important;)
youtube.com##ytd-rich-item-renderer[is-slim-grid]:last-of-type:style(margin-right: auto !important;)

A ostatnia linijka z shortami to nie wiem.