Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: panie detektywie, od tego płacimy podatki na pana uposazenie żebyście sami wiedzieli jak dojść do dilerów a nie zadawali pytania w internetach na portalach. Spocznij i odmaszerować ; ]
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tylko medyczna z apteki i na legalu, trzeba mieć oczywiście ok. 1k PLN luźnych na całość, ale warto... wypełniasz formularz w necie np. na centrummarihuany, piszesz o swoich problemach ze snem i apetytem, albo że stresująca praca i ze probowałeś meliski, probowałeś cbd, ale nic nie pomaga, płacisz stówkę za receptę, którą dostajesz na epacjenta po 15min i jeszcze tego samego dnia odbierasz paczuszkę z apteki, którą lokalizujesz na gdziepolek.pl
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Warzywo_Mariusza: To jakoś nie możemy na siebie trafić bo żadnego jeszcze nie poznałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wykopowy_brukselek: No właśnie nie wiem czy taki idealny. Łatwo zrobić zasadzkę i czekać aż zjawi się adresat paczki :/

@lukiboss:
@tarkaz : Nie chcę zostawiać śladu w papierach, że kupowałem takie substancje.

@hu-nows: To jest właśnie to... Sam bym tak pomyślał o gościu,
  • Odpowiedz
@Xuzoun: odrobinę drożej na gieciku, niż na ulicy, jest kilku producentów, od których Polska ściąga towar i ceny się nieco różnią, ale jest to przedział 50-60ziko za 1g... tylko należy wziąć pod uwagę, że w opakowaniu masz po 10-15g, więc trzeba się szarpnąć na większą ilość
  • Odpowiedz