Wpis z mikrobloga

Chciałem ostrzec wszystkich podróżujących przez przejście graniczne PL-DE w Olszynie.

Niedaleko od przejścia, po drodze do Trzebieli jest parking leśny:

https://g.co/kgs/aywTzL

Teraz mijamy go dojeżdżając do A4 bo A18 jest rozkopana.
Zatrzymałem się tam na 5 minut, stało tam auto na włoskich numerach ( Toyota Auris), siedział w nim na siedzeniu pasażera, opalony jegomość. Kiedy zaparkowałem to od razu mnie obczajał i wykonał telefon. Chwilę później pojawił się Passat B5 na numerach FZA z ekipą wyrokowców w środku, zaczęli iść w moją stronę ale odjechałem mimo że przystawili wyjazd z parkingu. Myślałem że takie numery to były 20 lat temu.

PS
Mam nowy samochód ale żaden high end (RAV 4, 2022). Jechałem z dwójką dzieci i zatrzymaliśmy się na siku. Nie polecam, podejrzewam że akcja się tam powtarza cyklicznie
  • 103
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: nie bierz tego do siebie drogi Pierogowy Faneczku, sam się wystawiasz pytając co robią bandyci na granicy. Nikt normalny nie będzie tego sprawdzał, więc tak na prawdę do końca to nie wiadomo. Jednak inne podobne doświadczenia pozwalają wnioskować, że jeśli ktoś blokuje Ci drogę wyjścia, to będzie chciał po prostu Ci coś wziąć. Podziwiam zarazem cieplarniane warunki w których takie pączki jak Ty dorastają. Młodzieńcza naiwność jest doprawdy piękna, dobra
  • Odpowiedz
ale żaden high end (RAV 4, 2022)


@Senpai: móienie tak o aucie dla dorobkiewiczów i burżujów za 150 - 200k w kraju, gdzie normalny człowiek nie może sobie pozwolić na auto za 20k to jest bezcelność. To jest drogie auto, nieosiągalne dla 95% społeczeńśtwa.
Nagranie z parkingu wysłać policji, tablice spisać i zgłaszać.
  • Odpowiedz