Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili

Odbyłam dziś bardzo interesującą rozmowę, po której chciałabym, żeby chociaż parę osób wspierających finansowo fundację #ecpu #polska #lowcy #pedofili zadało zarządowi Fundacji proste pytanie.
Dlaczego przy tak ogromnej kwocie na zrzutce nowe Wabiki muszą same sobie kupić telefon do pracy, opłacać internet by móc działać, zakupić pendrivy oraz płyty do zgrania materiałów dowodowych chociaż w opisie zrzutki te koszta są wspomniane i na to wpłacane są pieniądze darczyńców. Dlaczego Wabiki ponoszą całkowity finansowy koszt?
Czy pieniądze są tylko i wyłącznie na użytek Łowców? Przecież bez wabików nie było by dla was nic.
Kolejne pytanie.. Dlaczego Wabiki mają nakaz zakładania profili dziecięcych w rejonach wygodnych z dojazdem dla #alex #hunter, a nie rejonach, w których Wabik orientuje się najlepiej(np. miasto rodzinne)?
Kolejne pytanie. Dlaczego Wabikom, które nie zgadzają się z systemem wewnętrznym Fundacji i w efekcie odchodzą, Fundacja ECPU Polska Łowcy Pedofili NAKAZUJE usunąć konta dziecięce, które nie są własnością fundacji, a własnością prywatną Wabika zmuszając tym samym Wabiki do pozostawienia spraw z podejrzanymi i zaniechania dalszych czynności potrzebnych do zgłoszenia podejrzanego na policję lub prokuraturę?
Tak Alex... Twoje sraszenie klauzulą o zachowaniu poufności działa tak samo jak wielomiesięczne zastraszanie mojej osoby.. Czyli efekt zerowy złodzieju.
Z mojej rozmowy z byłym Wabikiem ECPU wynika, że wsparcie finansowe na rzecz działania fundacji odnosi się tylko do wybranych ulubieńców Alexa, a nie do całej ekipy pracującej dla fundacji wolontaryjnie...
Ładnie się Alex urządziłeś.
I w tłumaczeniach nie pokazuj faktur na zakup telefonów dla swoich popleczników ????
Ps... Fundacja to nie obóz pracy. Chyba o tym zapomniałeś razem ze swoją naczelną Wabiczką i Panią Helper. Ludziom się należy szacunek, a nie karanie agresją słowną lub milczeniem i brakiem wsparcia dla nowych wolontariuszy. Przemoc mentalna i mobbing widzę nadal na porządku dziennym
WezelGordyjski - #ecpu #lowcypedofili

Odbyłam dziś bardzo interesującą rozmowę, po k...

źródło: 1686609564881

Pobierz
  • 8
@WezelGordyjski przemilczam fakt zbiórki, ale za samosąd nic się #!$%@? nie należy. Co to za jakieś dysputy o rozliczeniach finansowych za działania niezgodne z prawem? #!$%@?ć w #!$%@? wszystkich + oskarżyć o przemoc fizyczno/psychiczną wobec osób niepełnosprawnych. Zwierzęta znalazły sobie chłopców do bicia. #!$%@?ć te #!$%@?, maczetą, łańcuchem, widłami frykcyjnie po nerach aż się #!$%@? oduczą projekcji swoich zboczeń.