Wpis z mikrobloga

Mam goscia w robocie okolo 24 lat, mieszka z rodzicami - Angol ktory nasluchal sie Andrew Tate i mu odbilo. Na poczatku caly czas ogladal z nim filmiki, mysle sobie no ok - po malu podczas rozmowy zaczal rzucac tekstami ze cos jest ‘ haram ‘ xD, dalej kiedys podczas rozmowy o jakims produkcie na amazonie z mega znizka powiedzial ze jestem ‘ slave of corporations ‘ dlatego ze tam kupuje. W tym samym czasie tez zaczal scinac sie na krotko i zapuszczac mala brodke, a pewnego dnia przyszedl do pracy i oznajmil ze zostaje muzulmanem. Tylko piwo pije nadal bo Andrew Tate tez pije xD. A i od czasu do czasu opowida jak Greta go motywuje zeby kupic jeszcze jedne auto (Vauxhallem jezdzi). Do tego w pracy zaczal wozic sie z mina jakby zawsze byl serio i chodem gangstera od czego zostal nazwany garbatym.
#andrewtate #swiat #zycie #uk #smieszne
  • 66
@taki-tam-czlowiek: Akurat życie ze starymi w wieku 24 lat to mega wygryw. Nie płacisz jakiemuś staremu gburowi za wynajem, pyszne jedzonko od mamy, kasa czyściutka wpada do kieszeni i możesz na swoje mieszkanie odkładać. Zrozumcie ludzie, że to że w wieku 18 lat ktoś się wyprowadził od mamy i wydaje 2000zł na kurnik i ledwo wiąże koniec z końcem nie robi z niego ogara, a debila.
@taki-tam-czlowiek: najgorsze w fanach tego typa jest to, że zachowują się jak fanatycy. Zawsze będą bronić tego co powiedział, nawet największych bzdur. Coś jak zacietrzewiali konfiarze tłumaczący Korwina Mikke za każdym razem gdy coś debilnego powie. A Tate non stop pi3rdoli no ale ma Bugatti więc musi mieć rację xd
Mój ulubiony tekst or niego? Jak siedzi i mówi że nie jesteś facetem jeśli nie lubisz gazowanej wody xD
@mikau: to sa ludzie slabi, podatni na manipulacje. Ktos jak Tate wabi nieudacznikow w swoje piramidki i robi kase i wplywy na tychze osobach. Smieszy mnie jak Ci ktorzy za nim biegaja uwazaja sie za samcow alfa nie rozumiejac co to w ogole oznacza. On trzepie kase, a beta mysla ze zostali wygrywami bo pija gazowana wode, mowia haram i sa singlami z wyboru (xD).
właśnie o to chodzi. Jeżeli to w co wierzy i według czego żyje, daje mu radość/siłę do życia to pozwól mu tak żyć.


@banas921: a jeśli to co wierzy jest bardzo szkodliwe albo zakłada narzucanie innym swoich poglądów?