Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :) Dziś zabieram Was na Roztocze Wschodnie w Podkarpackim. Oto 13 miejsc na spokojny odpoczynek z dala od tłumów. Przepiękna architektura cerkiewna, stare cmentarze, pałac w Narolu i polecane klimatyczne noclegi.

Link do znaleziska

#polska #podkarpacie #podkarpackie #turystyka #podroze #podrozujzwykopem #ciekawostki
zellchen - Cześć Mireczki i Mirabelki :) Dziś zabieram Was na Roztocze Wschodnie w Po...

źródło: cerkiew radruz

Pobierz
  • 21
  • 3
Przepiękna architektura cerkiewna, stare cmentarze, pałac w Narolu


wiadomo kazdy lubi co innego, ale mnie nie to w ogole nie zainetresowalo. cerkwie cmentarze i stare budynki ;) to juz wole las i jeziora, czy morze lub gory. to jest cisza spokoj i odpoczynek.

zaraz mi to przywolallo wspomnienia zwiedzania polski z moja rodzinka za "knapa". jak z bratem mielismy juz po 13-15 lat powiedzielismy ze ostatni raz zwiedzamy koscioly :D
Ej ale nie reklamujcie okolic Radruża, Horyńca czy Werchraty :P
Gdzie będzie można spokojnie połazić po lasach i dobrze zjeść tanio (@Aleksandrowka w Horyńcu pozdrawiam!!). O jeździe na rowerze po zadupiach nie wspomnę - rowery GOK Horyniec :)
Kiedyś nieładnie zrobiłem. Ale tak niestety zrobiłem. Ziomuś brał ślub w Bieszczadach. A w finale kiedy wychodzili z kościoła poszedłem do starej, bardzo starej dzwonnicy i zacząłem dzwonić dzwonami. Konstrukcja cierpiała katusze, ale wytrzymała. A ja byłem z siebie dumny. Głupio zrobiłem, ale przemówień przez te dzwony.