Wpis z mikrobloga

@Esterka_8: wyzej napisałem- nie wiem tego ale kobiety zaraz poz zwiazkach blizej 30 to jakis mały promil- zazwyczaj jak sa ogarniete to nie musza miec apki do znaleznienia kogos. Historia wskazuje ze wiekszosc sa to wywłoki z ciagłym brakiem zdecydowania i czekanie na ksiecia z pojedynczymi epizodami siadania na #!$%@?, które nomen omen podbudowuja im ego do dalszego czekania na księcia
może, to prawda ale jednak dla mnie złudne myślenie, ze to kobieta wyjdzie z inicjatywa, w dodatku do gościa, który siedzi cicho jak mruk. Nie mowie, ze trzeba być od razu dynamiczniakiem, ale można być czyms pośrednim.


@duzeelobenc: nie trzeba byc mrukiem zeby byc dobrym i cichym chłopakiem. Wracajac do potrzeb kobiety z picrel OPa jezeli szuka ona dobrych chłopaków to własnie moze trzeba do takiego mruka zagadac ale kazdy dobrze
@vauecki: ja wychodzę z założenia, ze nawet jak jesteś tym cichym i dobrym chłopakiem to liczenie, ze kobieta która Ci się podoba sama się odezwie jest złudne, jednak wole sam wziac sprawy w swoje ręce i wyjść z inicjatywa. No ale każdy zrobi jak uważa.
o co chodzi z tymi pytajnikami w opisach profili tak nawiasem mowiac?


@dozerman230:
Masz koment niżej, Michau psuje - wykop nie potrafi interpretować emotek Unicode. Wyglądają ok tylko po dodaniu wpisu a po ponownym załadowaniu strony wskakują znaki zapytania. Czyli front ogarnia, ale backend już nie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vauecki: wiadomo, ale nie można jednak mieć wtedy pretensji do kobiet czy #!$%@? wie czego, to tak jakbyś chciał dostać podwyżkę i liczył, ze pracodawca sam Ci ja da, jednak trzeba samemu wyjść do niego, to tez wymaga tego dynamizmu, chociaż ja bym tego tak nie nazwał, bo według mojej opinii dynamiczniak to coś więcej a to co chce przekazać wymaga jednak jakiejś pewności siebie, która jest potrzebna człowiekowi nie tylko
@duzeelobenc: Jest jak mowisz ale ja odnosze sie do kobiecych farmazonów, które włączają sie im blizej 30 o szukaniu dobrego, ogarnietego, kochajacego faceta a nadal poszukwania zawężaja do kręgu dynaminy i wyglądu. Z zaznaczeniem ze nie mowimy o spierdoxach a np o mocnych introwertykach, którzy mimo wszystko radza sobie w zyciu swietnie
Ja natomiast bedac od niej starszy spotykam sie z dziewczynami z okolic 23-26 i ani mi sie sni celowac w starsze próchna


@vauecki: jezu jakie janusze tutaj siedza to #!$%@?. ja musze w jakiejs bance zyc. dobrze, ze takie rzeczy tylko w internecie mnie spotykaja.