Wpis z mikrobloga

Nie pozbieramy się po takim odwecie xD A tak serio, kogo obchodzi ból dupy jakiegoś prymitywnego bydła? xD Niech sobie pajace zmieniają co chcą, a najlepiej "Duma" na "Dupa", bo koło dumy, to ten żałosny naród nawet nie stał w kolejce po wódę. Kiedy wydaje mi się, że ruscy już bardziej nie dadzą rady się ośmieszyć, oni podnoszą poprzeczkę o kilkadziesiąt metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
S-Type - Nie pozbieramy się po takim odwecie xD A tak serio, kogo obchodzi ból dupy j...

źródło: 43iv8l

Pobierz
@Kempes słabo ogarnęli bo na przykład Wrocław był założony przez Słowian i po prostu miał etapy gdy leżał na ziemiach należących do Prusaków i Niemców xd
ale czy w obliczu tego cyrku z nazwami miast i obwodów zapoczątkowanego przez Polaków mogę używać polskiej nazwy miasta na Ukrainie?


@wojmad: Masz na myśli np. Lwów? :)
Polskie nazwy miast na Ukrainie jak najbardziej są używane - i raczej nikogo nie obrażają, jako że są jak najbardziej zaadaptowane.

W zasadzie historycznie to wręcz wygląda, że pół Ukrainy, niegdyś przecież Polska, ma w zasadzie polskie nazwy miejscowości, potem dopiero tak czy
@Kempes: Moje miasto Legnica, które nie ma nawet 100 tys mieszkańców, w gronie największych polskich miast,
cóż za wyróżnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)