Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@kamil-tika:

Sprzątanie - odkurzacz automatyczny i wystarczy sprzątanie raz na tydzień-dwa - 300-600 / 1000-2000 zł miesięcznie
Seks - 2400 - zgoda, jednak można za to przebierać w usługach a nie ciągle to samo albo że głowa boli ;)
Niania do dziecka - nie ma baby, nie ma dziecka, nie ma niani (i wielu innych kosztów)
Kucharka - po co skoro można zamówić catering za 1500-2000 miesięcznie

Wychodzi dużo taniej niż
piekny łabędzi śpiew patriarchatu w komentarzach łykopków <3 jak ona w ogóle śmie śmieć wyceniać prace domowe wykonywane w większości przez kobiety, przecież to wcale nie jest prawda, ze w znakomitej większości przypadków tak wyglada podział ról w tradycyjnych rodzinach. to tez zupełny przypadek, ze to w większości na kobietach spoczywa praca opiekuńcza taka, jak opieka nad starszymi. ona się w tym filmiku i wiekszości swoich innych odnosi do konkretnych komentarzy chłopów.
@kieubonson: xD W znakomitej większości prace domowe wykonywane są po równo. Jak wielka księżniczka ma ten bardzo ciężki obowiązek odkurzyć mieszkanie czy ugotować obiad, to na kogo jest utrzymaniu? Swojego faceta, więc skończ #!$%@?ć.
@Invisiblinio: @kieubonson wy tak wszystko na piniadze przeliczacie? Jak do matki na swieta przyjezdzacie i jej posprzatac chate pomozecie i ze smazeniem karpia w kuchni tez to sobie za te uslugi liczycie i matka wam placi? Nie wszystko w zyciu jest mierzalne pieniedzmi. Chyba nie na tym polega zycie zeby baba miala wyliczac ile razy mopem przeleciala po podlodze a facet ile gwozdzi przybil na scianie ale co ja tam wiem.
@kamil-tika: serio, ona liczy stawki rynkowe za godzinę pracy i sprzątanie całego domu jako codzienna aktywność? I to wszystko wylicza na etat kucharki czy niani?

Gdzie posprzątanie domu to 2-3h pracy na tydzień