Wpis z mikrobloga

Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na wlasna odpowiedzialnosc i nie zwracam za onkologa. Kiedys szarpanek wydaje mi sie, ze juz grillowal tego wstretnego feminoida. Oczywiscie inne przedstawicielki tej niedorozwinietej plci kwicza w komentarzach i propsuja ten wyrzyg. Jeszcze ten wstep, ze slowem "chlopiec" sugerujacy wiecie, ze gupi, niedojrzaly, nic nie wiedzacy o zyciu. Baba przywalila z hukiem w sciane tak, ze rzucilo jej sie mocno na dynie.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Takie raczysko wyswietlilo mi sie na fb. Od razu mowie, ze ogladasz na w...
  • 123
@kamil-tika ciekawe ze wspominasz o jezdzie na swieta do matki a nie do rodziców xD i że ewentualnie pomagasz mamie a nie obojgu rodzicom. Ciekawe ile razy Wam ojciec posprzatal pokój, ugotował obiad czy wyprał majty xD ale tak oczywiście wszędzie w Polsce jest równy podział ról a stary zasuwa z odkurzaczem jak tylko okruszka zobaczy.
@Katzenfutter: no to tak średnio wiarygodne.

Charakterystyka statystycznie najmniej szczęśliwej osoby w USA:
Female
42 years old
Unmarried (and no children)
Household income under $100,000
In a professional position (doctor, lawyer, etc.)

Bardziej kompleksowa analiza trendów w subiektywnym samopoczuciu na przestrzeni kilku dekad przyniosła podobne wnioski dotyczące szczęścia kobiet. W publikacji The Paradox of Declining Female Happiness opublikowanej przez American Economic Journal, badacze Betsy Stevenson i Justin Wolfers odkryli, że chociaż
@neverwalkalone ja znalazlam cos takiego

„W "The Guardian" opublikowano wyniki zaskakujących badań American Time Use Survey na temat odczuwanego poziomu szczęścia. Populację podzielono na podgrupy na podstawie stanu cywilnego.

Paul Dolan, profesor nauk behawioralnych z London School of Economics, zwrócił uwagę, że poczucie szczęścia i stan zdrowia idą w parze i są powiązane ze statusem związku, w jakim dana osoba przebywa lub przebywała. Brano pod uwagę: singielki i singli, żonatych i mężatki,
@Katzenfutter: Tylko jak dzieciaka sobie robisz to nie przeliczasz tego na złotówki. To nie jest tak że 24h dzieckiem zajmuje się mamusia i to jest jej praca męczeńska. Jeśli uważa że to jest dla niej praca męcząca to niech odda dziecko skoro uważa to za męczenie się. I tak jak mówię dzieckiem nie zajmuje się tylko kobieta i niech nie przypisują sobie tak wszystkiego. Ciekawe jakby te kobiety nagle zaczęły nazywać
@kamil-tika: Nie twierdzę, że ona ma rację jednak uważam, że rola kobiet jest mocno niedoceniona.
To, że do opieki nad domem nie potrzeba wielkich kwalifikacji to nikt nie odpłatnie nie ogarnie Ci tak wielu rzeczy na raz i to w dodatku dobrze jak żona i matka Twoich dzieci.

Ogólnie mam wrażenie, że w związkach "tradycyjnych" jest problem z docenieniem - mąż nie docenia wysiłków żony włożonego w dom i ogarnianie całej
@kamil-tika: Odpowiem poważnie. Katering żywieniowy na miesiąc 1200-1600 zł. Sprzątanie 2-3 pokojowego 50~ m2 100 ziko raz w tygodniu. Kto serduszkuje co drugi dzień? W pewnym wieku libido raczej Ci spada a nie rośnie. Więc załóżmy, że babkę kupujesz raz w tygodniu to 800 ziko. 2800 ziko miesięcznie czyste mieszkanie, pełny brzuszek, puste jajca i brak tego irytującego głosu z tyłu głowy to dla mnie w #!$%@? tanio.
ona sugeruje że chłop żyjący samotnie bez laski będzie za wszystko płacił i nic sam nie robił, a prawda jest taka że większośc samotnie żyjących chłopów sprząta, pierze i gotuje samodzielnie


@jaszczurki: większość żyjących w związkach również...
jakby nagle każdy facet potrzebował sprzątaczki, to taka byłaby pensja


@Invisiblinio: nie byłaby, sprzątaczką może być każda debilka bez wykształcenie lub imigrantka z kraju trzeciego świata, dla której minimalna w polsce to jakby jej bożka za nogi złapała. To nie inżyniera, czy medycyna, gdzie żeby potrafić dobrze wykonywać swoją pracę trzeba lata nauki i doświadczenia, a specjalistów brakuje, bo większość społeczeństwa to właśnie debile, które nie rozróżniają obowiązków życiowych od pracy