Wpis z mikrobloga

  • 1547
@Operator_imadla: co za debil zrobił takie miejsca parkingowe chłop praktycznie jest kołami w miejscu parkingowym i już blokuje tramwaj,skąd ktoś ma wiedzieć jak szeroki jest tramwaj ?
  • Odpowiedz
co za debil zrobił takie miejsca parkingowe chłop praktycznie jest kołami w miejscu parkingowym i już blokuje tramwaj,skąd ktoś ma wiedzieć jak szeroki jest tramwaj ?


@alteron: ale koleś chyba stoi na miejscu do parkowania, nie wystaje z niego.
  • Odpowiedz
@alteron: niby tak, ale to logiczne że każdy by się chował jak najgłębiej, żeby zmniejszyć ryzyko urwanego lusterka/przytarcia przy parkowaniu przy ulicy. Chłop na wyjebce stanął i karma go pokara
  • Odpowiedz
@Mlekkko: elegancko stanął, wina projektanta. Tak samo jak są skrzyżowania, gdzie masz X krotnie więcej wypadków - to nie wynika z tego że ludzie niebezpieczniej jeżdżą w tym miejscu tylko projekt jest zły.
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: No dobra ale jest tam miejsce do parkowania, co prawda wymyślone przez debila prawdopodobnie ale nadal jest i nie można winić BMW że tam stanął. Wygra sprawę na lajcie z SM ale co się #!$%@? to jego.
  • Odpowiedz
@pottymouth: No pisze właśnie ze wyglada to na miejsce do parkowania a nie chce mi się szukać adresu w Google mapach i to udowadniać xD imo jeśli suv mimo stania w liniach przeszkadza tramwajowi to miejsce wytyczone z dupy
  • Odpowiedz
imo jeśli suv mimo stania w liniach przeszkadza tramwajowi to miejsce wytyczone z dupy


@Trabancik: NIe wytyczone z dupy. Busem L4H2 nawet jak będę stał w liniach nie mogę stać w sposób który tamowałby ruch. Zresztą tam ten suv spokojnie by się zmieścił w całości w liniach gdyby stanął przy krawężniku zobacz gdzie ma prawe koło a gdzie jest krawędź zatoczki do parkowania (szerokość to 205 cm, a bmw x5 ma
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No tak bo parkując suvem który jest normalnie o częstym spotykanym samochodem w Europie mam się zacząć zastanawiac na każdej zatoczce czy te linie są ok dla mnie to jest coś nie tak xD. Mógłby się przybliżyć ale nadal stoi w liniach oraz podejrzewam ze bez wjechania na chodnik nadal by blokowal przejazd. porównanie do pick upa imo słabe bo ile ich jeździ po eu? Może od razu idź na
  • Odpowiedz