Wpis z mikrobloga

nikt się na nic nie zgodził, bo to fantazja autora tekstu, ostatnio jest zalew takich treści.


@Shatter: co nie zmienia faktu, że takie związki istnieją, wystarczy wejść na odpowiedni portal dla fetyszystów.
@Shatter: no ciekawe #!$%@? czemu jest ci proponowany, może dlatego że jest kierowany wprost do ciebie bo wiedzą, że podasz go dalej XDDD
Ja wiem, że wystarczy napisać cokolwiek wychodzącego poza konserwatywny mózg wykpoka i już będzie skakał jak małpa w klatce z tego powodu, ale serio nie musicie tu wklejać każdego bait artykułu pisanego właśnie pod wzbudzenie emocji u idiotów
@Shatter: skriny takich różnych artykułów pojawiają się w gorących codziennie a dla mnie wygląda to tak jakby ryby w stawie pokazywały sobie nawzajem codziennie tę samą błyszczącą przynętę która zaraz połkną XD
Wiem że treść jest oburzająca ale przecież to jest robione pod klik i pod reklamy.
via Android
  • 0
@Keiosss typie wchodzisz do wpisu i obrażasz mnie, sugerując, że "klikam" w teksty z medium, z którym nie mam nic wspólnego xd ostatnio na Facebooku 9 z 13 pierwszych wpisów, które zobaczyłem to reklamy lub treści promowane, moja wina, że wyśmiewam głupie zagrywki dziennikarzy xd
via Android
  • 0
@mikau no i właśnie o to chodzi, co próbują forsować autorzy tych artykułów. Inna sprawa, że jak masz 14 lat i widzisz codziennie 10 wpisów/tiktokow o tym, że zdrada jest spoko, to łeb ci może spaczyć xd
@Shatter: Najwyraźniej ten promil społeczeństwa to ci, którzy piszą swoje artykuły. Biorą jakieś opowiadania erotyczne pod tagiem "cuck", a potem używają Chata GPT do przerobienia na "reportaż".
Najwyraźniej ten promil społeczeństwa to ci, którzy piszą swoje artykuły.


@jPaolo2: obstawiam, że działa to odwrotnie. Nikt normalny nie chce czytać o szarej codzienności tylko o niecodziennych historiach dotyczących promila społeczeństwa.
A tylko promil społeczeństwa klikałby nudne artykuły o rutynowym seksie małżeńskim, które niczym się nie wyróżniają.
Ludzie chętnie oglądają reportaże o Czupakabrze i Trójkącie Bermudzkim, a programy o zwykłym sadzeniu trawnika oglądają tylko zboczeńcy.
Ludzi ciekawią ciekawostki, a nie zwyczajne