Wpis z mikrobloga

Mirki uważajcie na sieć T-mobile i przedłużanie u nich umowy.

Oszustwo w białych rękawiczkach i hipokryzja.

Takie dłuższe Tl;dr stara umowa w t mobile. Okres rozliczeniowy od 13 do 13 każdego miesiąca. 12.06.23 przedłużam w aplikacji umowę. Nowa umowa jest o 30pln droższa niż poprzednia (luz). Nowa umowa w mig jest wprowadzana. 13.06.23 rozpoczyna się u mnie nowy okres rozliczeniowy. 14.06.23 dostaje fakturę za okres 13.05-13.06.23 i tu zdziwienie. Na fakturze kwota 30pln wyższa.

Podsumowując: za 1 dzień korzystania z nowej oferty t mobile liczy sobie jak za cały miesiąc. Dzwoniłem na infolinie ale usłyszałem że tak już jest i co nam zrobisz w ładnych słowach

Oczywiście wysłałem rozwiązanie umowy no bo bez jaj. Za jeden dzień mam płacić jak za cały miesiąc?

A na koniec Hipokryzja:
Ty korzystałeś jeden dzień płać za cały miesiąc. My zanim rozwiązałeś umowę oddamy za dni przez które korzystałeś. Bo my tacy biedni.

#zalesie #tmobile #technologia #pieniadze #prawo #polska
holtzmanndj - Mirki uważajcie na sieć T-mobile i przedłużanie u nich umowy.

Oszustwo...

źródło: Bez-tytu-u

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@dzordzmen: ja w tmobile jestem już z 10 lat i było bez problemu. Poza tym dużo jeżdżę po unii i na abonament mam jakiś internet itp

@czuczer wcześniej byłem zadowolony. W tmobile jestem jakieś 10 lat. Mimo to wkurza mnie takie podejście do klienta.
  • Odpowiedz
@holtzmanndj
@czucer

ale przez ostatnie 10 lat abonamenty cały czas leciały w dół i/lub zwiększali np. pakiety internetu w unii, więc zawsze byliście stratni.

ps. dopiero teraz wg. mnie wygląda to tak, że abonamenty pójdą w górę
  • Odpowiedz
  • 0
@dzordzmen: ja i tak uważam że nie ma jakieś tragedii. Na mojej starej umowie płace 65pln za no limit i ok 13 gb na unie. Nowa umowa miała być za 95pln za no limit i ok 18 gb na unie + rozrywka uwolniona (tj Hbo Max legimi itp) wiec cenowo wg mnie spoko. Ja mam bardziej żal o to że za 1 dzień korzystania policzyli jak za cały miesiąc.
  • Odpowiedz
@holtzmanndj: to jest u nich standard, jeszcze jak była era to ilość problemów była znikoma. Ale T-Mobile ma tyle idiotycznych procedur i wałków, że szkoda się z nimi wiązać. Wszystkie numery już dawno poprzenosilem, chociaż i z tym robili problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dziki_czoug ja specjalnie nie narzekałem. Moze jakość prędkości internetu przez ostatnie powiedzmy 2 lata spadła ale do wytrzymania. Jak już wspominałem to rozwiązałem tą nową umowę ale wracam u nic do starej tej za 65pln. ta kończy mi się w październiku i chyba na orange flex przejdę. Mam flexa w tablecie i nie narzekam.
  • Odpowiedz