Wpis z mikrobloga

Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po straszeniu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie. Wczoraj wieczorem obiekt już był niekatywny ( ͡° ͡°)

Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.

Btw. Gdyby typ nie fikał to nawet z moim negatywem by miał ocenę > 9.3. A tak to narobił sobie gnoju.

Spróbuję zawołać plusujących poprzedni wpis, ale nie wiem czy się uda.

#booking #wakacje #patologiazewsi #patologia #januszebiznesu #wygryw
F_Ogot - Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Po straszeniu ...

źródło: Screenshot_20230616_095732_Gallery-01

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 68
komu się chce sprawdzać czy to widnieje czy nie


@deni28s: A mi się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam listę obiektów/ludzi/instytucji, które bardzo zalazły mi za skórę. Raz na jakiś czas sprawdzam, czy opinia wisi. Jak jej nie ma to piszę nową ze specjalną adnotacją, że poprzednie opinie zostały usunięte.
  • Odpowiedz
Btw. Gdyby typ nie fikał to nawet z moim negatywem by miał ocenę > 9.3. A tak to narobił sobie gnoju.


@F_Ogot: O dokładnie xD Nigdy nie rozumiem takich napinaczy. To samo na drodze
- typ ci zajechał
- trąbniesz mu lekko, żeby uważał
- na światłach się zatrzymuje i z ryjem wyskakuje
Jakbym ja dostał ocenę 3/10 z konstruktywną krytyką to bym sobie wziął rady do mojego biznesu i poprawił
  • Odpowiedz
  • 16
Wyczuwam "trudnego" klienta


@qwenti: Uczepiłem się tyko osobników, którzy mi grozili lub/i próbowali wyłudzić pieniądze. Nie jestem utasem, który szkaluje, ale nielegalne praktyki trzeba tępić.

Przykładem jest jedna szkoła nauki jazdy, która chciała ode mnie dodatkowej dopłaty ,,bo cena kursu wzrosła", pomimo że płaciłem za wszystko z góry znacznie wcześniej. Jak powiedziałem, że nie zapłacę to już nie wracali do tematu.
  • Odpowiedz
@F_Ogot: czytając takie komentarze mam wrażenie ze niektórzy nadal żyją w PRL-u myśląc ze takie straszenie faktycznie przynosi mu korzyści xD stary beton xD

Dojedź go, nie oszczędzaj.
  • Odpowiedz
@F_Ogot: tak dla uspokojenia powiem Ci ze mój tata jest osobą publiczną i faktycznie pozwał kilku ludzi za pomówienia.

I nawet jak typ bezpośrednio skłamał i napisał "że skorumpowany stary kantara zatrudnia swoją żonę na stanowisku publicznym gdzie wypłaca jej wielkie premie "

To sprawa musiała trafić do innej instancji w końcu a sędzia namawiał ciągle na ugodę i załatwienie sprawy bez karania.

Nawet jak typ nie blefuje i to gdzieś
  • Odpowiedz
@deni28s: prowadzę placówkę przy pomocy ZnanyLekarz i nie widziałem, żeby była ochrona przed złymi komentarzami. Wiem, ze każda opinia jest weryfikowana przed dodaniem przez ich moderatorów, być może to co dodałeś łamało, któryś z punktów regulaminu. Powiem, ze nawet nie wszystkie pozytywne są dodawane, jeżeli jest podejrzenie o kupione opinie lub dodawane przez Twoich znajomych :)
  • Odpowiedz