Wpis z mikrobloga

Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po straszeniu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie. Wczoraj wieczorem obiekt już był niekatywny ( ͡° ͡°)

Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.

Btw. Gdyby typ nie fikał to nawet z moim negatywem by miał ocenę > 9.3. A tak to narobił sobie gnoju.

Spróbuję zawołać plusujących poprzedni wpis, ale nie wiem czy się uda.

#booking #wakacje #patologiazewsi #patologia #januszebiznesu #wygryw
F_Ogot - Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Po straszeniu ...

źródło: Screenshot_20230616_095732_Gallery-01

Pobierz
  • 70
Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.


@F_Ogot: ciesze sie, ze ludzie w polsce zaczynaja to dostrzegac. Mnie chyba IT tego nauczylo, bo jka nie wrzucisz incydentu to nigdy nie poprawia systemu...

Ostatnio na grupie zeglarskiej chlop napisal ze jego i 5 lodek oszukali na kaucji i sie pytam czy byl na psach?
Jakie sie szambo
@F_Ogot: ogolnie to ich narzneli w chorwacji i zesrali sie, bo co by policja zrobila... (na pewno wiecej niz jak sie zesral na forum w kraju po drugiej stornie europ[y XD)

Moze by ich tylko przesluchali, ale na pewnon dupy by sie spocily i zastanowili sie dwa razy czy narznac wszystkich czy tylko polowe.
Albo moze nic by sie nie poprawilo, ale chociaz by byla minimalna szansa na to...
niu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie.


@F_Ogot: niestety nie wszedzie tak sie uda
znanylekarz czy innego gowno serwisy zbieraja opinie tylko pozytywne
mojeg negatywa google odrzucilo, reszta pewnie tez po pewnym czasie moze