Wpis z mikrobloga

Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po straszeniu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie. Wczoraj wieczorem obiekt już był niekatywny ( ͡° ͡°)

Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.

Btw. Gdyby typ nie fikał to nawet z moim negatywem by miał ocenę > 9.3. A tak to narobił sobie gnoju.

Spróbuję zawołać plusujących poprzedni wpis, ale nie wiem czy się uda.

#booking #wakacje #patologiazewsi #patologia #januszebiznesu #wygryw
F_Ogot - Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Po straszeniu ...

źródło: Screenshot_20230616_095732_Gallery-01

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 2
a Ty na serio sprzedawałeś/sprzedajesz samochód i on znalazł numer telefonu na olx/otomoto? XD


@Spajkuss: Pewien Mirek zasugerował, że chęć ,,kupna przez braci z Ukrainy" to straszenie znalezieniem mnie (ma adres) i kradzieży samochodu. Zadnego samochodu nigdy nie sprzedawałem.

Tylko, że to nie do końca mój adres i wcale nie mój samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
a tak w ogóle to czemu dostał tak niską notę? Że lokal był "ruderą" większą niż booking pokazywał? ;)


@severh: Na zdjęciach nie było widać grzyba, zapadniętego łóżka, brudu, smrodu i ścian z papieru. Ja wiem, że było tanio, ale jakieś podstawowe parametry muszą być spełnione. Jeśli ktoś chce przyjmować gości i na tym zarabiać to musi zachować porządek.
  • Odpowiedz
Na zdjęciach nie było widać grzyba, zapadniętego łóżka, brudu, smrodu i ścian z papieru.


@F_Ogot: no bród, smród i grzyb to jest dyskfalifikacja, zapadnięte wyrko też w sumie ;)
  • Odpowiedz