Wpis z mikrobloga

@Hissis: mój cumpel podobnie zrobił, chociaż sytuacja była trochę inna. Zatrudnili go, bo miał być w formie jakiś audyt czy coś i potrzebowali go tylko na chwilę, o czym dowiedział się dopiero pod koniec trwania okresu próbnego. No to cyk el quatro, na którym siedział pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: no ja np. bardzo chciałbym być w związku z kimś z taką metodologia życia xddd wszystkich #!$%@?ć tylko nie nas i jak ktoś się staje bliski to jego też już nie #!$%@?ć, ale jak tylko przestaje to też go #!$%@?ć
Leczcie się xD
  • Odpowiedz
oprócz systemu zrobi też w #!$%@? kogoś, kto ją zatrudnił i być może współpracowników


@fredperry: no najbardziej współpracowników, bo Janusz zarządca kołchozu obowiązki osoby na długotrwałej nieobecności rozdziela na pozostałych - po co zatrudniać kogoś na zastępstwo jak niewolnicy mogą robić na 120% normy xD
  • Odpowiedz
xD ćpanie porównujesz z ciążą xD to jest właśnie poziom lewactwa w Polsce


@Docent_Jan_Mula: A czyim poziomem jest to gówno w którym uzależnienia, mające swoje normalne jednostki chorobowe i metody leczenia jak każda inna choroba psychiczna kwituje się jako "hehe ćpanie xD"? Poza tym że gimbusa który w dupie był i gówno widział. Na próby klinicznego leczenia ciężkiej depresji u facetów pewnie też mówisz "co to lewactwo, smuteczek z ciążą porównują
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis zaradna dziewczyna, chcieć to znaczy mieć, a że czasem w kanał przykooorwi to kto by tam na to patrzał ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zawsze można się zatrudnić w jdg chłopaka i tam wybustowac pensje przed taka akcja.


@mitatuyo: Liczyłem to i żeby zbustować chorobowe, to trzeba odprowadzać składki społeczne na to, potem po porodzie chorobowego dostajesz 80% pensji. Ogólnie jeśli zrobisz to przez 12 miesięcy żeby mieć pełną podstawę do wyliczenia to idąc na L4 od razu po zajściu w ciążę i maksujac czas pobytu na macierzyńskim to wyjdziesz kilkanaście tysięcy do przodu jedynie.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: To zemścij się na losowym pracodawcy xD geniusz

@PomidorovaLova: Wyobraź sobie, że jest do wykonania ilość roboty oznaczona jako 100 i podzielona na 5 osób. Każdy ma po ok. 20. Jedna odchodzi, przez jakiś czas ciągniemy 25/głowa, bo rekrutacja i wdrożenie. Rekrutacja trwa, czekasz na taką osobę, wdrażasz, wszyscy się cieszą z rąk do pomocy, a ona #!$%@? na L4 bo w #!$%@? wszystkich zrobiła i proces trwa od
  • Odpowiedz
no ja np. bardzo chciałbym być w związku z kimś z taką metodologia życia xddd wszystkich #!$%@?ć tylko nie nas i jak ktoś się staje bliski to jego też już nie #!$%@?ć, ale jak tylko przestaje to też go #!$%@?ć

Leczcie się xD


@interpenetrate: Maksymalizacja ekonomiczna swojego interesu jest już moralnie zła? Może zwolnić się też nie można gdy wpadnie lepsza oferta albo gdy zasiłek ci się opłaca bardziej niż praca?
  • Odpowiedz