Wpis z mikrobloga

Terapia to cope.
Terapia nie sprawi że staniesz się wyższy.
Terapia nie sprawi że staniesz się przystojniejszy.
Terapia nie sprawi że przestaną cię gnębić w szkole.
Terapia nie sprawi że kobiety zaczną cię postrzegać jako atrakcyjnego mężczyznę.
Terapia jedynie zrobi ci pranie mózgu poprzez wmówienie ci że brak dziewczyny i miłości wcale nie jest takim dużym problemem i można bez tego jakoś żyć.
Zamiast pozbyć się problemu (samotność) sprawia że przestajesz traktować to jako problem. #blackpill #przegryw #depresja #psychologia
  • 68
@Umcia_Umcia:
Jest taki dowcip o terapii

Dwaj starzy przyjaciele spotykają się po długim czasie.
- Co słychać? - pyta pierwszy.
- A, nic dobrego - odpowiada drugi - Cierpię na moczenie nocne i nie wiem, co z tym zrobić.
- Wiesz co, tu niedaleko mieszka dobry psychoterapeuta. Spróbuj, może on znajdzie sposób.
Przyjaciele spotykają się po kilku miesiącach.
- No i co, byłeś u tego psychoterapeuty?
- Byłem i jestem Ci
@Umcia_Umcia nie napisałem że nie odrzucają, napisałem że wygląd jest dominującą cechą przy wyborze partnera. nie wkładaj mi w usta coś czego nie powiedziałem.

Wiadomka że niektóre kobiety traktują niskich mężczyzn bardzo brutalnie, uważam takie zachowanie za równie toksyczne. Nie mniej wygląd to nie jedyna cecha która mężczyzna może się wykazać i co mądrzejsze kobiety będą w stanie to zauważyć ponad czyimś wyglądem. Jeśli jakaś tępa dzida wyśmiewa chłopa tylko z powodu
@forty4me w bajce? zawsze od dzieciństwa byłem chudy, naprawdę chudy, nie to że nie jadłem czy byłem chory, takie geny po prostu, do tego nie wyglądałem na swój wiek (chłop już prawie 40 lat na karku a ciągle dają mu 25, w sklepie o dowód pytają) przez co nigdy nie byłem partia dla moich rówieśniczek. Czy było mi z tego powodu źle? jak najbardziej. Czy miałem depresję? oczywiście. Nauczyłem się jednak nad
@Umcia_Umcia: a co te rzeczy sprawi, poza dżinem z butelki? I nawet wtedy tylko trzy z listy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej mieć i choćby cope który łagodzi frustrację, czy dalej nic i żadnego pomysłu na jakąkolwiek poprawę?
@ZnajomyTwojejZony: A dlaczego twierdzisz ,że niscy mężczyźni nic z tym nie robią ? Właśnie chodzi tu o to ,że robią siłownia praca zaangażowania w różne hobby , A to ,że byłeś chudy to twoja sprawa i twojej matki co ci do gara dawała każdy może przytyć czy zwiększyć mase mięśni tylko trzeba chcieć i pracować nad tym a nad wzrostem nic nie zrobisz możesz polepszać swój wygląd ale i tak będziesz
@ZnajomyTwojejZony: No tak kobieta inteligentna wyedukowana elokwentna i to że nie umie zakceptować niskiego partnera sprawia ,że jest głupia tak ? hah żal mi cię to jest natura niscy mężczyźni są przegrywami chyba ,że masz w #!$%@? kasy i talent przynoszący sławe
@ZnajomyTwojejZony: każdy wyjątek potwierdza regułę a czy ten niski facet czasem nie jest z bogatego domu ? :)
Tu nie chodzi o to czy znajdziesz partnerkę tylko o to ,żeby być traktowanym jak mężczyzna a nie odpad genetyczny nad którym musi się zlitować jakaś baba z dzieckiem bo już żaden chad jej nie chce ruchać. Wzrost definiuję atrakcyjność okolice 175 jest neutralne ale poniżej 170 jest prawdziwy dramat można porównać do