Wpis z mikrobloga

@fraciu inwestycje muszą zostać poczynione;)

ogólnie kijek już taki lepszy znacznie lepiej to ogarnie. Kołowrotek umiarkowany uzbwsytraczy najlepiej z płytką szpula i dobrym hamulcem. żyłka 0.10-0.12 daje dobry zasięg

Ja mam dragona microspecial 198/6 z dragonem xc60p nanolite czy jakoś tak ( trzymam go głównie ze względu na dobry hamulec i jakąś tam żyłka 0.10 a na drugiej szpuli plecionka 0.06. do tego wolframowe główki etc i tanty 25mm i inne
@fraciu odgrywa znaczącą rolę. na grupach Ci napiszą wiele rzeczy tylko dlatego że stać ich na kij za 2k więc muszą pokazać że ich opcja jest najlepsza. ogarniesz se to spokojnie najlżejszym microflexem nawet jedynie zasięg może być taki se. bialoryb łapałem tez na kij do 8 gr który jest dość palowatym ul i też dawał radę ale rzucałem wyraźne blizej
@fraciu z kijami z Ali idź do ludzi z Ali. przerabiałem kilka fajnych kijów od chińczyka ale sam se je kupowałem a to co się dzieje obecnie to jedno wielkie nagrania na kupowanie z ich reflinkow. ludzie z grup Ali patrza bezkrytycznie na to co piszą grupowi mesjasze. nie ufam wcale temu co tam piszą. Jak się zastanawialem nam kijem zanim kupiłem microspeciala to patrzyłem na jakąś wklejke do 4 czy 5
via Android
  • 0
@Scutacarus no też tak właśnie teraz patrzę, co do grup to masz rację same reklamy a normalnego zapytania admin nie dodaje xd
no i znów gwóźdź w głowie czy brać Ali czy może Mikado jakieś na próbę ale cenowo też wychodzi podobnie.
Albo kupić na Ali jakiegoś za 100zl xd chociaż kiedyś bata kupiłem to....
@fraciu nie. do castingowych tylko multiplikator. ja mam normalny spining. nie poleciłbym jej nikomu z doświadczeniem z lekkim spiningiem bo nawet w porównaniu do mikroflexa jest mniej czuła, ale dla mnie, na pierwszy lekki spinning była super. no i pasowało mi to, że jest taka krótka (1,8m to na prawdę bardzo mało) bo łowiłem wtedy brodząc na malutkiej rzeczce i ważne było łowienie pod gałęziami a i nie musialem daleko rzucać. jak