Wpis z mikrobloga

Cała ta afera wydaje się dziwna, czemu ktoś kto miał zamordować kobietę uprawiał z nią seks w prezerwatywie, którą koniec końców zostawił w domu? Dodatkowo habibi miał otarcia na ciele to niemożliwe żeby jakaś drobna kobieta była w stanie naruszyć ciało mężczyzny. Myślałem, że rzeczywiście jej partner mógł po nią pojechać to zobaczyć i dokończyć sytuację, ale dużo bardziej jestem skłonny uwierzyć że w drodze powrotnej #!$%@? pociągnęła skuter na bok przewrócili się i umarła podczas wypadku a spanikowany pajeet ukrył zwłoki dlatego był widziany spanikowany w brudnych ubraniach. Gdybym miał zgwałcić i zamordować jakąś kobietę nie bawiłbym się w zakładanie gumy, bo mój materiał genetyczny i tak zostałby znaleziony na zwłokach.
#anastazjazgrecji
  • 10
@Szymon315: chodzi mi o moment gdy on i jego kumple postanowili, że ją zgwałcą i przystąpili do dzieła. Dziewczyna walczyła jak mogła i tanio skóry nie sprzedała, może podrapała Pajeeta po ryju zanim ją zabił.
@Szymon315 nie podoba mi sie jak sie robi z nia jakaś #!$%@?. Ot, lokalny znajomy, osiedlowy typo, ktory obiecal ze zalatwi palenie, a ona - niestety bardzo naiwna dziewczyna, ktora miala za duze zaufanie do ludzi. Chlop nie wytrzymal, bo nie oszukujmy sie, kobieta raczej ładna, zeby nie powiedziec seksowna o kimś kto juz odszedl, zgwalcił ją, ochlonął po i zdecydował się ją zabic. Zadrapania na jego ciele to wlasnie jej próba