Wpis z mikrobloga

@larine: Wakacje dla kobiety: imprezowanie z obcymi mężczyznami, seks z nimi itd. bo kobiety mają duże powodzenie i byle brzydka kobieta na wakacjach poza granicami polski ma stado adoratorów.

Wakacje dla mężczyzny: samotne zwiedzanie obcego kraju, brak kontaktu z obcokrajowcami.

Nie mów o wszystkich bo zagraniczne wakacje dla mężczyzn i kobiet wyglądają zgoła inaczej.
Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi (piwniczaki się nie liczą).


@larine: Nigdy nie bylem na wakacjach #!$%@?. Nigdy nie bylem w ogole #!$%@?. Na wakacjach eksploruje, robie ciekawe rzeczy i poznaje obca kulture a nie zataczam sie jak beczka gowna w jakims osranym barze dla ludzi z dwucyfrowym IQ.
@larine: Bylem na wakacjach, imprezowałem z obcymi no i jakoś z tego powodu nie straciłem zdrowego rozsądku żeby nie powiedzieć mózgu. W Polsce poznając ludzi na imprezie bym miał opory żeby sam z nimi iść chuy wi gdzie a co dopiero będąc sam w obcym kraju. Wiadomo będąc pod wpływem swiat postrzega się inaczej, ale niestety jak ktoś ma taką odcine to nie powinien pić sam albo w ogóle. Wina i
czekaj czy ty serio uważasz ze będąc całkowicie dorosłą kobietą w związku: nawalić się winem na murze, bawić się z jakimiś krzywymi typami, jechać z nimi po narkotyki niewiadomo gdzie w nocy kiedy chłopak siedzi w pracy to normalna sytuacja i jesli jej nie miałeś to jesteś przegrywem? Xd To ja chyba wole byc przegrywem xd moze dlatego żyje


@jamajskikanion: Być przegrywem w oczach takiej niziny to najpiękniejszy komplement. Dzień, w
@larine: sądzę, że z pewnością byłem w większej ilości miejsc niż ty i jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do obracania się w jakimkolwiek „opalonym” towarzystwie. Ba, idąc w Atenach na autobus na lotnisko o 5 rano napatrzyłem się wystarczająco na tego typu towarzystwo, żeby nim zwyczajnie gardzić ¯\(ツ)/¯
Szkoda dziewczyny, jeszcze pośmiertnie taki hejt na nią spadł. Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi (piwniczaki się nie liczą).

Poza tym skąd miała wiedzieć, że to ciapaty? Grecy i ciapaki wyglądają bardzo podobnie.


@larine: Jeśli dla ciebie integralną częścią imprezy jest powrót po imprezie jako pojedyncza kobieta z kilkoma podejrzanymi typami z podejrzanego kręgu kulturowego to pozdrawiam i życzę
Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten, kto nigdy nie był na wakacjach #!$%@? albo nigdy nie imprezował z obcymi (piwniczaki się nie liczą).


@larine: w sensie jak ktoś jest piwniczaninem to mu przyznajesz prawo do rzucania kamieniem czy go w ogóle wykluczasz jako podludzia i ma się nie odzywać wcale?
@niezdiagnozowany: wykopowe witaminki mirabelki same się orają swoimi wpisami. Jaki to by fikołek nie wymyślić żeby tylko usprawiedliwić głupotę bo to była dziewczyna. Dziewczyna może być głupia, facet niee ale dziewczyna już tak. Wykorzystasz naiwność faceta? Z frajer, beka z niego. Wykorzystasz naiwność kobiety? Zło wcielone, złoczyńca, łajdak. Hehe

Nie piszę, że tak można i że tak powinno się robić ale zauważam tylko jak to wszystko wygląda w mózgu p0lki ;)