Wpis z mikrobloga

@willyfog: a co mnie obchodzi podsumowanie jakiegoś mirasa??? Właśnie przeczytałem na greckiej stronie z informacjami, że kilkukrotnie wymieniali smsy z chłopakiem i pisała, że czuje się niekomfortowo i że może jej grozić niebezpieczeństwo a on miał zwlekać z reakcją dlatego właśnie był przesłuchiwany przez tamtejszą policję
@Malinowy_nos: To czemu po prostu nie wyszła od nich tylko siedziała i czekała na ratunek? Przestań jej bronić. Chłopu chciała rogi dorobić i się przejechała na tym. Poza tym grecka policja to nwm czy jest taka wiarygodna jak uważasz :)
@Malinowy_nos: czyli laska pisze typowi od kochanka (to jest raczej pewne, prosze bez naiwnych tekstów co dorosła laska robi z chwile temu poznanym dorosłym typem na jego chacie xD) ze się jednak rozmyśliła i żeby przyjechał i typ ma się rzucić i to zrobić niezwłocznie? typ jest kukoldem że zrobił cokolwiek
że zgłoszenie było ale policja olała temat.


@willyfog: Zgłosił zaginięcie i to już później OPowi chodzi raczej o po prostu wezwanie policji na miejsce.
@Malinowy_nos mam taką kuzynkę #!$%@?ęta co to zawsze ma kryzysowe sytuacje, które są kryzysowe tylko w jej głowie. Z 3 czy 4 razy interweniowałem i nic się #!$%@? nie działo, tylko atencjuszce brakowało atencji. Teraz ją kompletnie olewam, a jak się coś #!$%@? to się nie zdziwię, ale nie mam zamiaru latać za każdym razem jak jej się coś wydaje