Wpis z mikrobloga

Po 1 - wszystko powinna wykazać sekcja zwłok. Jeśli dostał do picia jakieś dziwne substancje, to wydaje mi się, że w sekcji wszystko będzie widoczne.

Po 2 - skoro smród był taki, że policjant zwymiotował, to jakim cudem nikogo z domowników taki smród nie zaalarmował? Chyba że matki dryblasa nie było w domu a dryblas faktycznie spał. W innym wypadku nie ma opcji nie poczuć smrodu rozkładającego się od kilkunastu godzin ciała (w upale).

#szkolna17 #suchodolski #kononowicz
  • 26
  • Odpowiedz
@Alzena: przecież do rozłożenia ciała potrzeba 1000 temperaturodni, smród to może był po tym, że major się najadl przed śmiercią i jak mu wszystkie mięśnie puściły to wszystko z niego wyleciało
  • Odpowiedz
@Alzena: nie bronię dryblasa, ale ktoś, kto ostro był #!$%@?, że spał do 18 raczej w dupie miał, czy w nosie czuje smród, czy nie. co, nigdy nie byłeś #!$%@??
  • Odpowiedz
@Alzena: co za bzdury wszystkie te plotki sam obaliłem ale podejrzewam kto to robi ten jeb*ięty bartuś z krakowa który do gazet teraz rozpowiada że on się powiesił i to bylo samobójstwo bo rzekomy "znajomy ratownik" tak mu "pisał" menda i śmieć ludzki nic więcej dla mnie
  • Odpowiedz
@Alzena: nie muszę niczego robić dla publiki, sam weryfikuje dla siebie samego u źródła czyli u jacka że wszystko co takie ludzkie śmiecie piszą tutaj to kłamstwa ale los nikogo nie pomija i każdego z osoba ukarze kto tak pisze
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Na południu kraju zawsze jest ciepłej, jeśli miał zamknięte okno w pokoju, to już się zaczęło coś rozkładać, do tego smród i widok tych wymiocin, puszczanie gazów przez ciało, w dodatku policjant z takiego #!$%@? po raz pierwszy pewnie trupa zobaczył
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@WojtekZBombasu natomiast to co jest pewne bez cienia najmniejszej wątpliwości to to, że twój kolega forsował na majorze wypijanie coraz większych ilości alkoholu. A może to fikcja? nie napiszesz już arogancko, że to scena odgrywana przez aktorów? :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@Alzena: no tak, sekcja udowodni czy byly podane jakies substancje zrace

to tez jest glupota, rownie dobrze harasie mogly go udusic poduszka albo tak ulozyc zeby sam przestal oddychac, przeciez to nie jest trudne w takim stanie
  • Odpowiedz