Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z dziewczyną 23 lata (dziewica) prawie 3 miesiące. W przeszłości miała wielu partnerów, ale zawsze wszystkie kończyły się wtedy, kiedy oni naciskali na seks. Jej rekordowy związek mówiła, że trwał kilka dni z tego powodu.

Ja jej nie naciskałem oraz uważam tak samo jak ona, że uprawianie seksu po krótkim czasie w związku jest słabe, a już tym bardziej na 1 czy 2 randce. Powiedziałem jej, że zrobimy to wtedy, kiedy sama uzna, że jest na to gotowa i tak się stało. Ostatnio sama oznajmiła, że chce ze mną zrobić to pierwszy raz.

Było super, ale byłem zdziwiony, że dziewczyna nie chce zrobić mi loda. Zaczęliśmy potem rozmawiać głebiej na temat współżycia i powiedziała mi też, że obrzydza ją anal. Tutaj akurat nie ma problemu, bo sam tego nie lubię, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie chce seksu oralnego. Jej dpowiedź? "Tym się sika, jest brudny". Tłumaczyłem jej, że przecież przed się kąpiemy, a po drugie nie ma w tym nic obrzydliwego. Ale jej odpowiedź to nie i koniec. Dodam, że sam jej minetę robilem i była zachwycona. I już uprzedzam, gdyby chciała anal, oczywiście bym się na to zgodził, mimo że tego nie lubię.

Bardzo się z sobą zżyliśmy, kocham ją, jest świetną osobą, ale nie wiem czy jak jej nie przekonam, to dam radę z nią nadal być. Wiadomo, że seks jest kluczowy w związku. Nie wyobrażam sobie, aby partnerka mi tego nie robiła. W poprzednim związku nie miałem z tym problemu. Zawsze myślalem, że kobiety to lubią, a w sprawach seksu, są zawsze bardziej śmiałe i dzikie od facetów.

Co mi radzicie zrobić? Bo nawet nie wyobrażam sobie teraz, aby przez taką pierdołę kończyć tak udany związek.

#seks #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 99
  • Odpowiedz
  • 68
@mirko_anonim udany związek bez seksu nie istnieje.
Nie da się w nieskończoność patrzeć na siebie.
Z czasem będziesz tak tym sfrustrowany, że sam to zakończysz.
Jeżeli dziewczyna/kobieta w tym wieku nie ma ochoty na seks to pomyśl co będzie później, kiedy z wiekiem zacznie jej spadać libido. Związek z taką partnerką skazuje cię na długoletnią przyjaźń z Zosią Rączkowską albo podjadanie na mieście #pdk
W twoim wieku ludzie mają permanentną ochotę na
  • Odpowiedz
Jestem z dziewczyną 23 lata (dziewica) prawie 3 miesiące. W przeszłości miała wielu partnerów, ale zawsze wszystkie kończyły się wtedy, kiedy oni naciskali na seks. Jej rekordowy związek mówiła, że trwał kilka dni z tego powodu.


@mirko_anonim: niestety mam dla Ciebie info, że to jebnie ;)
  • Odpowiedz