Wpis z mikrobloga

Czemu tak dużo facetów przestało myśleć samodzielnie, a uległo jakiejś chorej propagandzie na temat kobiet?
Wykopki narzekają, że różowe są manipulowane przez mass media, np artykułami na wysokich obcasach, o tym, że mąż nie ma nic przeciwko, aby żona miała kochanka a sami padają manipulacjami w takich treściach jak
- znawcy PUA
- blogi i inne strony jak Marek Kotonski czy inny mu podobni manipulatorzy (teksty "zrób XYZ a twoja żona NA PEWNO zachowa się ABC")
- harlekiny dla przegrywow i inne historyjki z doopy typu "fszystkie baby som gupie bo kolerzanka zy pracy zrobiła tak i tak"
- wysokie obcasy i onet.kobieta gdzie czytając "teksty mające zmanipulować kobiety" sami ulegają manipulacji mediów, uważając kobiety za takie a nie inne (np puszczalskie czy lecące na czarnych)

Mój niebieski po dwóch latach związku był zdziwiony, gdy mu powiedziałam, że nie lubię zakupów. Nie rozumiem, skąd mu się to wzięło. Rozumiem, że to ja robię zakupy i zajmuje mi to długo, bo podliczam wszystkie ceny na kalkulatorze. Ale wystarczyło zapytać a nie uznać z góry i potem się dziwić xD to tak jakby stwierdził, że moją pasją jest sranie, bo spędzam w kiblu podczas zatwardzenia bardzo dużo czasu xD

Wykopki dla przykładu są przekonani, że jak laska ma wpisane na portalu randkowym "podróże" to znaczy że jest pusta i bez zainteresowań. Gdybym nie miała niebieskiego i miałabym konto na takim portalu, to bym te "podróże" wpisała i znając logikę niebieskich, pewnie nie jeden by mnie zwyzywał od pustych lasek które nie mają zainteresowań, bo przecież wszystkie są takie same i jak któraś to wpisuje to dlatego, że nie ma co wpisać i już taki by manipulował rozmową w taki sposób, abym napisała coś, co uznałby za potwierdzenie jego tezy xD

Z resztą, ile razy ktoś do różowych, które napisały zdanie że "mają pasję/zainteresowania" na wykopie pisał im, że przecież nakładanie tapety to nie pasja, a przecież dana różowa nic nie wspomniała o tym czy to lubi czy nie xD kolejnym przykładem męskiego niedoebania mózgowego, obecnego na wykopie, jest wmawianie laskom, że "jakbyś zobaczyła mokebe to byłabyś mokra " czy "teraz tak piszesz ale ja wiem lepiej niż ty sama ze oddalabys się habibiemu więc z góry ha tfu na ciebie ". Ja zostałam raz nazwana mokebiarą pod tematem nie związanym w ogóle z czarnymi, tylko dlatego, że nie zgadzałam się z postem OPa xD

Jak można być tak ograniczonym tłukiem, to ja nie wiem. Niebiescy sami się zmanipulowali by wierzyć w jakiejś teorie spiskowe na temat różowych, zarzucając później różowym robienie czegoś, na co w ogóle nie mają dowodu (piszą to w końcu do konkretnych różowych z nicka) jednocześnie narzekając na manipulowanie kobietami przez jakieś portale dla bab xD sami weszli w to wszystko najgłębiej xD

Przecież dyskutowanie z takim przekonanym o własnej nieomylności na temat kobiet niebieskim (który tę wiedzę czerpie z stereotypów) prowadzi jedynie do raka, a on za to uważa, że jest w ujjj inteligentny, bo jak różowa nazwana przez niego mokebiarą mu nie odpisała, to znaczy, że prawda w oczy kole, a nie to, że taka różowa po prostu olala dzbana xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #mokebe #zainteresowania #podroze #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: po prostu - pseudo psychologia ryje beret co niektórym.
Jeśli ktoś jest sfrustrowany, to tylko szuka potwierdzenia swoich frustracji albo wręcz sam prowokuje samospełniające się proroctwo.
Do tego komiczne wręcz stereotypy typu "każda polka lubi murzynów" ()
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: to nie jest kwestia tego. że tylu facetów dało się zmanipulować, co po prostu tego, że przerażająca ilość ludzi jest zwyczajnie głupia i łyka wszystko jak te pelikany, a internet, fejbuczki i inne social media sprzyjaja publicznemu obnażaniu się ze swoim umysłowym #!$%@?.

Różowe są strasznie nudne, ale w niczym nie odstają pod tym względem od przeciętnych niebieskich pasków. Rozmowa z jednymi i drugimi sprawia, że robi mi się przykro
  • Odpowiedz
uległo jakiejś chorej propagandzie na temat kobiet


@AlienFromWenus: to nie propaganda, a ty nie kreuj się na"jestem inna niż wszystkie"
Obecnie p0lka to spotykany standard
Są ciekawe, mądre, troskliwe i czułe kobiety, ale są też takie jak ty - ciągle narzekające na facetów i wiecznie niezadowolone,
  • Odpowiedz
@RiverStar: pomijając incelstwo, to chodzi o takie powszechne dość zdziwienie się, szokowanie się czymś, sugerowanie kłamstwa, wmawianie że wie się lepiej niż dana różowa na jakiś temat czy właśnie zachowanie, że nie ważne że różowa mówi że czegoś nie chce nie lubi, to przecież można to olać itp xd
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: to nie jest zadna duża ilość, tylko grono ktore jest głośne. Podobnie z różowymi, na portalach randkowych - konta karyn ktorych nikt nie chce i takie spamowe wiszą tam długo, to też głównie one rzucają się w oczy, natomiast "ogarnięte" różowe szybko znajdą sobie jakiegoś mireczka i znikają z portali. To podobnie jak z kupnem poloneza 1.4 - głównie w ogłoszeniach wiszą jakieś drogie trupy na których ktoś chciał zrobić
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus robisz wpis kierowany do przegrywów zamkniętych w swojej bańce, którzy nie mają odwagi do kobiety zagadać często nawet w necie, a gdzie jeszcze na żywo. Good luck bejbe. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Moim zdaniem ogólnie niezależnie od płci osoby zmanipulowanej i manipulującej zaczęliśmy obecnie żyć trochę w takim świecie gdzie ogromna ludzie nie zawracają sobie za bardzo głowy myśleniem dla tego właśnie tak wiele osób łyka aż tak wiele gówna na każdej płaszczyźnie.
  • Odpowiedz
chodzi o takie powszechne dość zdziwienie się, szokowanie się czymś, sugerowanie kłamstwa, wmawianie że wie się lepiej niż dana różowa na jakiś temat czy właśnie zachowanie, że nie ważne że różowa mówi że czegoś nie chce nie lubi, to przecież można to olać


@AlienFromWenus: masz w swoim otoczeniu ameby umysłowe i sie dziwisz.
Sama dużo się nie wybijasz, a mimo to ta nikła różnica wywołuje u ciebie dyskomfort
zmień otoczenie na
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Na 999 dup które mają wpisane "podróże" w zainteresowaniach, poznałem jedną która faktycznie, systematycznie 2-3 razy w roku odwiedza za każdym razem inny kraj. Te pozostałe z 998 dup to najdalej podróżowały nad morze z rodzicami :)
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

XD

Jak ktoś nie ma funduszy, warunków oraz odpowiedniego towarzystwa to nie będzie ryzykował i podróżował byle jakiś żakompleksiony chłoptaś nie myślał nie wiadomo czego.

Niektórzy nie mają jak podróżować ale już incelstwo nie patrząc na okoliczności i resztę czynników patrzy wyłącznie na efekt końcowy, który jest guwno warty, i na jego podstawie wydaje werdykt xD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Aha, czyli jak ja mpkiem podjadę na zlot sportowych samochodów to w zainteresowaniach sobie moge wpisać, że interesuję się sportowymi samochodami? Jak nie podróżujesz, bo Cię nie stać, to nie #!$%@? głupot i nie wpisuj w zainteresowaniach podróży... To równie dobrze, wpisz se sport/siłownię mimo że nic takiego nie robisz, no bo nie masz aktualnie czasu ani pieniędzy, no ale kiedyś tam może zaczniesz.
  • Odpowiedz