Wpis z mikrobloga

Jaką wodę pijecie w domu? Z kranu którą poddajecie przegotowaniu i ewentualnie przefiltrowaniu czy kupujecie zgrzewki w sklepie? #zakupy #woda #picie #pytanie #sonda

Jaka wodę?

  • z kranu poddaną obróbce 58.9% (1725)
  • ze sklepu 41.1% (1202)

Oddanych głosów: 2927

  • 56
  • Odpowiedz
@arahooo: Woda z kranu przypomina mi wodę z kołchozów jaka była w rozstawionych w strategicznych punktach wodopojach.
Ni cholery nie potrafię się taką napić, ilości jakie muszę takiej wypić powaliły by smoka wawelskiego, w smaku jest obrzydliwa. Tylko grande katzurri może mnie zmusić do wypicia tej wody.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: W mieście może i przejdzie, w mojej gminie, ok 2tygodnie ludzie pili wodę z gównem, nim się urząd i sanepid skapli;) Dzieci się pochorowały a mnie się odechciało pić kranówki (bo nie wiadomo jakie źródło skażenia, a na przestrzeni 3 lat, to juz drugi raz).
  • Odpowiedz
@arahooo: Wody z kranu nie trzeba już przegotowywać, obecne standardy wody są na tyle dobre, mówię o parametrach biologicznych. Istotnie, możesz mieć twardą wodę, na to przegotowywanie nie pomaga ( nawet pogarsza). Dodatkowo możesz mieć stare rury i od nich woda może być niesmaczna, ale na to też przegotowywanie nie pomoże.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: Siema( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyrki bedą jak nam s7 puszczą po obecnej zakopiance. Rynek może i nie najtańszy, betonoza ale bedzie, tym bardziej że PIS bedzie mógł się pochwalić czymś co widać, a nie kanalizacją czy oczyszczalnią (bo na to rząd w tym konkursie naszej kasy nie dał).
  • Odpowiedz