Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zawsze mnie smiesza wypowiedzi tych normidronow, co mowia ze związki to jest nic, bez baby jest lepiej i ogólnie ciesz się, że jestes 30 letnim prawiczkiem bro. Eh, nigdy nie zrozumiecie. Każdy facet musi chociażby dla własnego zdrowia psychicznego doznać miłości, pożądania, zakisić ogóra. Tak nas natura stworzyła. Jeśli tego nie doświadczyłeś to zawsze będzie ci czegoś w życiu brakowało, choćbyś zdobył nawet Mount Everest. Szkoda, że wielu facetów jest skazanych na samotność przez rzeczy czasami niezależne od nich. I nie piszcie tutaj czegoś w stylu "za mało się starasz", bo to są rzeczy które zawsze wychodziły ludziom naturalnie już od czasów nastoletnich, jeśli od młodości jesteś odrzucany to co miałoby zmienić się później?

#przegryw
#samotnosc
#twfnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: Ja doświadczyłem takiej romantycznej miłości wiosną zeszłego roku

Pocałunki, kwiatki, chodzenie za rękę, lizanie się, kolacje, wspólne wyjazdy i różne pieszczoty w łóżku

Przez stres normalnie zaruchać nie mogłem (to tak jakby ktoś miał wątpliwości co się stanie, jeśli przestraszony spierdox przytryharduje i jakimś cudem wyląduje nago z atrakcyjną różową w łóżku)

Efekt: rozpad relacji i formalnie dalej prawik

Przeczekam jakoś lato w piwnicy i na jesień zamierzam dokończyć dzieła
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Moim zdaniem gorsze od niezaznania bliskości i miłości jest jej zaznanie, zaufanie pewnej osobie a potem zderzenie się z rzeczywistością i usłyszenie od niej, że związki ludzkie nie są trwałe. Nikt nie jest w stanie zranić Cię tak bardzo jak osoba, którą darzysz największym uczuciem.


· Akcje:
Moim zdaniem gorsze od niezaznania bliskości i miłości jest jej zaznanie, zaufanie pewnej osobie a potem zderzenie się z rzeczywistością i usłyszenie od niej, że związki ludzkie nie są trwałe. Nikt nie jest w stanie zranić Cię tak bardzo jak osoba, którą darzysz największym uczuciem.


@mirko_anonim: nie zgadzam się - to cenna lekcja ucząca być lepszym człowiekiem, poza tym, tego co miałeś nikt ci nie odbierze, lepsze "normiki" dostają tą lekcje
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): to samo mozna powiedziec o bogactwie. kazdy czlowiek dla zdrowia psychicznego chcialby byc bogaty. nie kazdy ma wszystko. ty nie masz milosci, a inny nie ma ani zdrowia, ani milosci. a jeszcze inny ani milosci, ani zdrowia, ani domu, pod mostem mieszka. Nikt nie obiecywal ze druga osoba będzie dana.