Wpis z mikrobloga

  • 235
@horus666 25 zł to na dzisiejsze czasy tanio xD jak w większości burgerowni po 40zl+ chodzi coś porządnego. W mcdonaldzie już te większe po 30 zł chodzą. #!$%@? czasy
  • Odpowiedz
  • 11
@jacek-piekar nie twierdze, ze nie jest smaczny bo sam często robię domowe ale za 5zl nie kupisz mięsa wołowego , bułki i dodatków plus jakiegoś sosu. Ceny są chore i ale i ceny w sklepach tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, 25zł za bułke z mięsem. To ja u siebie na wsi mam za to dupną pizze


@horus666: gdzie ty mieszkasz? XD

U mnie mała wieś, pizza 32cm cena już 35-38 zł. Duża pizza 42cm 45 zł. Burger to minimum 30 zł XD
  • Odpowiedz
umiem sobie zrobić lepszego za 5zł.


@jacek-piekar: bułki w Lidlu kosztują już ~1zł, zwykły ser żółty 30 zł za kg, że o cenach mięsa nie wspomnę. Nie chcę wiedzieć, czym się karmisz jak robisz sobie burgery za 5zł. Nie zdziw się, jak za kilkanaście lat zapuka do ciebie rak okrężnicy.
  • Odpowiedz
@good „taki mamy klimat”. A tak serio to gdy Pandemia się zaczęła to #!$%@? sie w gastro. Zamknęli lokale i tylko dowóz. I nagle cena dowodu z darmowych czy około 3zl wskoczyła na 10-12zl. Czasem sie zdarzy mniej. Ale tak samo poszło w górę Dania bo przecież musieli sobie na czymś odrobić żeby wyjść na zero. Jak kiedyś można było za mniej niż 20zl mała pizzę zamówić tak teraz byle gowno po
  • Odpowiedz