Wpis z mikrobloga

Mam klienta z niemiec który chce kupic ode mnie częśći do moto i chce to opłacić przez Paypal Invoice. Nie używałem paypala bardzo długo i nie wiem co się z tym wiąże. Jak opłaci tą fakturę, to ja mogę od razu wypłacić lub wykorzystać te środki? Czy to jest jakoś zablokowane? Czy będą chcieli potem do weryfikacji zdjęcia #!$%@? i akt urodzenia? Bo już kiedyś miałem takie akcje...

#finanse #paypal #banki #fintech
  • 4
@ZACIENTY_CAPSLOCK: Sry nie zauważyłem, ze chodzi o jakiś paypal invoice, myślałem że o standardową usługę paypala. Kilku moich znajomych się nacięło, paypal cofał im środki po tym jak osoba która zamówiła robiła claima że niby nie dostała towaru, paypal twardo po stronie konsumenta który był oszustem. Jeśli chodzi o paypal invoice nie pomogę, nie wiem jak to działa.
@DeoLawson: no wlasnie ja o tym wiem, ze paypal stoi po stronie kupującego zawsze dlatego sie zastanawiam jak to wygląda w przypadku tej uslugi, czy to jakoś blokuje środki do momentu aż klient potwierdzi że wszystko jest ok, czy od razu mogę je wypłacić

Bo brak konkretnych informacji w internecie, a ja z paypalem już miałem problemy wielokrotnie i niechętnie z tego korzystam