Wpis z mikrobloga

Kompromitacja. Tak nazwę co zrobił Duda i Morawiecki w tej sprawie. Wyszliśmy na dzieci. Na bezsilnych. Wyjść przed mikrofony i prosić całe NATO o pozowolenie o nucklear sharing xD
Takie rzeczy się zalawtwia wcześniej, w rozmowach pod stołem, leci się do jednego państwa na rozmowę z głową Francji, potem Niemiec, USA, obgaduje się plusy i minusy, coś daje w zamian. Potem można wyjść i coś ogłaszać. A te przepraszam za słowo ale de^ile wychodzą przed mikrofon i proszą o wsparcie najpotężniejszej broni świata od tak xD Nie widziałem aby Duda latał wcześniej do Paryża, Berlina, Waszyngtonu. Naprawdę nasza klasa polityczna odbiega od reszty krajów i nie dorośli, bądź nie stać ich bez urazy tylko fakt, nie stać ich intelektualnie na planowanie i rozmawianie z państwami nt. geopolityki światowej. A robią taką szopkę jak widzieliśmy...
#ukraina #wojna #rosja #bartosiak #wolski #bekazpisu
Pobierz
źródło: Screenshot_20230630_211959_Discord
  • 15
na rozmowę z głową Francji, potem Niemiec

@KarolaG17:

Nie widziałem aby Duda latał wcześniej do Paryża, Berlina

@KarolaG17:
A co ma Paryż czy Berlin do programu NATO (a de facto USA) nuclear sharing?
Pomijając, że Francja wstąpiła do NATO (ponownie, bo jak to Francuzi z uwagi na swoje interesy z niego wystąpili wcześniej) po Polsce, i że obydwa wymienione kraje mają marginalne znaczenie w NATO wiadomo, bez rozmów, że są
@surlin: A co mają Węgry do nato mówiąc veto dla Szwecji? Berlin i Paryż są największymi mocarstwami w Europie i UE, które należą do NATO. Jeśli uważasz, że nie potrzebujemy się z nimi dogadać w takich sprawach to jesteś na poziomie intelektualnym

@KarolaG17: Ponieważ dla przyjęcia nowego członka wymagana jest zgoda wszystkich innych członków.
Organem decyzyjnym NATO zajmującym się kwestiami związanymi z bronią jądrową jest Grupa Planowania Nuklearnego - i
@surlin: czyli nie istnieje coś takiego jak interesy zbieżne krajów i wpływy? A mowa o jednym z najpotężniejszejszych krajów w Europie, UE jak i NATO na starym kontynencie. Potęga gospodarcza i militarna, jak i również posiadacz bomb jądrowych i państwo, które samo daje nuclear sharing np. Grecji. No, ale nie... jakie interesy, wpływy, gry o władze i kontrolowanie, aby jakiś mały kraj nie zaczął za bardzo rosnąć, a do tego przyciągać
@KarolaG17: Jak napisałem, Framcja nie ma prawa głosu w sprawi polityki nuklearnej NATO. Nie udostępnia swojego arsenału w ramach NATO nuclear sharing i nie miała nic do powiedzenia, gdy zdecydowano aby np. Belgia, Holandia czy Włochy w tym programie uczestniczyły.
Po drugie Polska nie jest "małym krajem" w UE tylko piątym pod względem ludności krajem, położonym i kontrolującym jedno z najważniejszych miejsc nie tylko w Europie ale i na świecie (nizinę
@surlin: ,,celowej dyskredytacji polskiej polityki międzynarodowej" to zdanie o naszej naszej klasie politycznej to jakiś mem xD i to nawet przychylne osoby PiS mówią, że nasza polityka międzynarodowa to tak jakby nie istniała. Jesteśmy dobzi w robieniu sobie wrogów, a nie przyjaciół. A od jakiegoś czasu jedyna nasza polityka międzynarodowa to USA, a "UE pierd*ie się!" Broń tej sytuacji jaką opisałem w wpisie, twoje prawo, jak najbardziej możesz mieć swoje zdanie,
@KarolaG17 to raczej twoj wpis swiadczy o braku wiedzy na temat wywierania presji medialnej etc. Na wykopie sami fachowcy, #!$%@? ze w takich kwestiach doradzaja profesorowie i prywatne firmy pijarowe xD @KarolaG17 wie lepiej bo ma autorasizm wbudowany xD cos o polsce jak to zle, ze klasa polityczna zla, no ta bo wojny trump biden to na poziomie byly, w uk premiera 2 lata szukali, a w niemczech premier uciekl do rosji