Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej

Mirki gdzie poznawać kobiety? Mam ostatnio kryzys emocjonalny i chciałbym kogoś poznać, ale nie wiem za bardzo jak. Pomyślałem o zagadywaniu np. w parku, ale tylko wtedy gdy nawiążę kontakt wzrokowy i odwzajemni uśmiech, inaczej to raczej cringe. Swoją drogą to nawet dobry test żeby w pewnych kwestiach się przełamać, bo co się w sumie może stać? Nara i tyle, wyjdę na dziwaka przez chwilę i nigdy się więcej nie spotkamy. Jestem gównem.

#rozowepaski #zwiazki #rozwojosobisty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: Przede wszystkim przeczytaj sobie jakie sa sygnaly zainteresowania jakie wysylaja kobiety gdy im sie facet podoba. Mozesz je dostawac a nawet o tym nie wiedziec poniewaz polowa factow nawet kilku nie jest w stanie wymienic. I bacznie sie rozgladaj. Najczesciej sie je dostaje przy zwyklym wyjsciu po bulki do sklepu. Przynajmniej ja tak mialem.
@mirko_anonim: no nie wiem, szukanie kogoś jak masz kryzys emocjonalny prosi się o tragedię. Albo kobiety wyczują desperację albo trafisz na jakąś, która będzie żerować na twoich emocjach. Chyba lepiej najpierw przepracować to poczucie bycia gównem, a dopiero potem się wziąć za poznawanie ludzi.