Wpis z mikrobloga

W tej sytuacji chyba należy kibicować maksymalnej eskalacji.

Rozlanie się tego wariactwa, jest szansą dla Francji. Po przez wstrząs, po przez powstanie odpowiedniego gruntu, przyzwolenia tubylczego społeczeństwa pod zmiany i jakieś zdecydowane ruchy.

Mąż stanu powinien umieć wykorzystać taką falę. Tylko nie ma tam męża stanu.

#francja
  • 15
  • Odpowiedz
  • 278
@IdillaMZ: tak samo myślę. Niech to #!$%@? tak mocno jak tylko się da. Niech w każdym mieście będą rozwalone ulice albo zmusi ich to do konkretnego działania albo Europa będzie miała przykład jak się kończy multikulti.
Win win
  • Odpowiedz
@xiv7: i jakie wyroki francja da tym ludziom. Średnia wieku aresztowanych to 17 lat. Jak da I'm areszt na 2 tygodnie no to faktycznie na pewno już więcej nie rozwalą miasta
  • Odpowiedz
@xiv7: ale oni mają w dupie te oskarżenia itd.... z nimi się rozmawia na poziomie siły ... Ba ja bym doprowadzał do tego że wojsko wyjdzie albo nawet nie .... Aż się lud #!$%@? i sam wymierzy sprawiedliwość
  • Odpowiedz
@IdillaMZ Poprzez to bardzo ciekawe słowo. Jest to przyimek, który składa się z dwóch innych przyimków po oraz przez. Zasady gramatyki i ortografii języka polskiego wyraźnie nakazują, że takie połączenia zawsze muszą być zapisywane razem.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: nie da to nic. Cytujac klasyka Pudziana to nic nie da.

Gdy rasa biała jest mniejszoscią w danym miescie to żadna eskalacja nie pomoże. Za 2 pokolenia bedzie taki mix ze na bialych beda polowania jak w RPA.
Ciekaw jestem za 300 lat jak potoczą sie losy ziemi jak zaludniona bedzie w wiekszosci przez takich ludzi ktorzy doprowadzaja tylko do anarchii i zniszczenia.
Bedzie chyba jak w filmie powrot do
  • Odpowiedz