Wpis z mikrobloga

Naczelny adwokat Tuska przemówił xD Ten gość za poprzedniej władzy prowadził swój program w rzekomo wolnym wówczas TVP, gdzie szerzył rządowa propagandę i śmiał się z Michnikiem z opozycji. Czymś się różni od PiSowców typu Rachoń? Jedynie opcją polityczną

Niczym się te dwie wodzowskie partie nie różnią od siebie. Ani pod względem propagandy, ani pod względem postulatów gospodarczych .

WOLNE MEDIA = MEDIA, KTÓRE SĄ ZA PO. INACZEJ UKRYTA OPCJA PISOWSKA I PUTINOWSKA. CZEGO NIE ROZUMIESZ, PRAWAKU?

#bekazlewactwa #francja #polityka #bekazpo #4konserwy #twitteer
Kopyto96 - Naczelny adwokat Tuska przemówił xD Ten gość za poprzedniej władzy prowadz...

źródło: IMG_20230702_220316

Pobierz
  • 21
@Kopyto96: czy ty walczysz o miano naczelnego symetrysty czy o co chodzi?

Nie widzisz co PiS robi ze spółkami skarbu państwa, mediami, wymiarem sprawiedliwości, systemem edukacji?

Jeżeli uważasz że TO JEST TO SAMO, co była za to, to gratulacje rzetelności

Patrz na czyny, a nie słowa
Czy wszystkie partie polityczne jakie mamy to kupa? Tak, ale PO to kupa najmniej śmierdząca, hard to swallow pill
Rozumiem, że PO to dobra alternatywa dla PiS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kopyto96: to chyba oczywiste, że nie. Równie bezdyskusyjne jest, że to przy obecnym wyborze najlepsza realna alternatywa dla PiS, w tym ujęciu nie ma czego dodać ani nad czym rozważać.
@Kopyto96: nie twierdzę że naprawi gospodarkę po PiS, gospodarka może być na równi pochyłej gdzie żadna interwencja regulacyjna już nie pomoże. Natomiast może ograniczyć całą partyjno-kroplówkową część budżetu, czyli choćby wydatki propagandowe (TVP etc.), fundusze sprawiedliwości będące ogromnym kanałem przerzutowym i tego typu syf. Co do wydatków socjalnych pozostaje wiara że swoich obietnic nie spełnią.

Osobiście raczej wykluczam możliwość że gospodarka jest do odratowania, szczególnie że żadna partia nie proponuje jakiegokolwiek
Czymś się różni od PiSowców typu Rachoń? Jedynie opcją polityczną


@Kopyto96: tak j trzeba nie pamiętać tamtych czasów żeby to w ogóle porównywać. Lis się odkleja już od dawna. Nikt go poważnie nie traktuje, a ty próbujesz go do Rachonia porównywać? W sumie nadal Lis bardziej kompetentny i normalny - nawet ze swoją odklejką.
pis=po jest dla mnie ciężkim idiotą


@krytyk__wartosciujacy: xo tynpiszes. Jeśli chodzinonkienawisc do swoich obywateli i o niszczenie Polski to sobie mogą ręce podać. Co do afer sa to różne skale ale mnie nie interesuje wybor pomiędzy słabszym oszustem czy złodziejem. Zlodziej to zlodziej, a oszust to oszust. I tutaj te dwie partie tez mogą sobie podac rękę. Skal pisu przebija skale po. Jednak nie ma ro różnicy vonkazdy z nich dziala
@Kopyto96 przecież to PiS zaraz po przejęciu władzy na przełomie 2015/2016 zlikwidował konkursy na stanowiska w spółkach państwa, po czym zaczął obsadzać je marnymi ale wiernymi, czego symbolem jest chociażby stadnina w Janowie Podlaskim.
Mam wrażenie, że ludzie mają krótka pamięć i już zapomnieli jak było przed największą tragedia ostatnich lat, czyli przejęciem władzy przez PiS w 2015r. ( ͡° ʖ̯ ͡°)