Wpis z mikrobloga

Ufff, dobrze ze ta laska była sama w tej fotobudce i sobie sama te pale obrobiła. Ta afera, to kolejny przykald wykopowych podwójnych standardów, gdzie tylko kobieta jest jechała za to, ze będąc dorosła uprawiała seks. To, ze był tam również facet, który tez świadomie się na to zgodził jest ładnie pomijane XD. Jedyne z czym się zgodzę, to ze fujka, ze w fotobudce. #afera #opener #fotobudka
  • 87
  • Odpowiedz
@Antarktis: @yupitr jakaś p0lka na Openerze wzięła do buzi penesa w fotobudce i zrobiła sobie z tego foty, które potem zostały wyświetlone na dużym ekranie przez tysiącami imprezowiczów (zdjęcia były wyświetlane losowo)
  • Odpowiedz
@GrandeConnection8884: trochę instant karma ale liczyłem na coś ciekawszego na miarę afery z discmanem a tymczasem wykopki się spuszczają, bo odkryli, że to co widzą na filmach na pomarańczowej platformie ludzie robią też irl
  • Odpowiedz
@somskia: A pomyślałaś że wszyscy mówią o niej z tego powodu że jest na zdjęciach jej twarz? facet jest totalnie anonimowy, no chyba że rozpoznajesz jego prącie i możesz nam coś wiecej o nim powiedzieć
  • Odpowiedz
wobec mężczyzn i kobiet, zarówno w strefie matrymonialnej, jak i społecznej, stawiane są inne wymagania. Szok, niedowierzanie, ile Ty masz lat? 12?


@PochlaniaczChleba: To mógl byc jej partner, czy wówczas wymaga sie od niej wstrzemięźliwości?

Przeci.... A zresztą, szkoda mojego czasu. Nie odpisuj...
  • Odpowiedz
@somskia: człowieku a czarno oczekujesz? Przecież większość tutaj to pewnie gimbusy którym sperma oczy zalewa. Tak przeżywają te zdjęcia bo to ich jednyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)kontakt z seksem.
  • Odpowiedz
był tam również facet, który tez świadomie się na to zgodził


@somskia: 1. Nie można zidentyfikować faceta.
2. Skąd wiesz, że świadomie się zgodził? Może go urobiła pigułka gwałtu? Mężczyzny nie można zgwałcić?
  • Odpowiedz
  • 7
@somskia ja nawet nie rozumie tej afery, młodzi się bawią straszne rzeczy. Trochę przypał że to na telebimie było ale tak w sumie fajna sprawa, gość pewnie zadowolony był xd
  • Odpowiedz