Wpis z mikrobloga

Ufff, dobrze ze ta laska była sama w tej fotobudce i sobie sama te pale obrobiła. Ta afera, to kolejny przykald wykopowych podwójnych standardów, gdzie tylko kobieta jest jechała za to, ze będąc dorosła uprawiała seks. To, ze był tam również facet, który tez świadomie się na to zgodził jest ładnie pomijane XD. Jedyne z czym się zgodzę, to ze fujka, ze w fotobudce. #afera #opener #fotobudka
  • 87
  • Odpowiedz
@Filippa

wytłumaczysz mi dlaczego mam być obiektywna w momencie kiedy wybuchła afera a to kobieta jest konkretnie w niej #!$%@??


Nie musisz być obiektywną, nigdzie tego nie napisałem. Jest różnica między byciem obiektywnym a unikaniem generalizowania. Są to dwa zupełnie różne błędy jakie można popełnić w dyskusji. Od samego początku zarzucam Ci to że generalizujesz I wrzucasz całe spoleczenstwo do jednego wora pisząc o tym że kobiety są uciskane. Stosując dokładnie ten
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy
Pseudointeligetne gadanie, w skrócie, ty masz problem ze nie wyłuskałam odpowiednio selektywnej grupy zjebow?
Ale przecież wysyłanie chłopów do wojska na rzeź i szykanowanie kobiet za seks to są dwie strony tej samej patriarchalnej monety, ja nie rozumiem o co bulwers, a wiekszy procent facetów którzy siedza na takich portalach jak wykop i wyzywaja baby od szmat to idioci którzy konserwatyzm popierają.
Generalnie moje zdanie moze i troche okrutne jest, ale
  • Odpowiedz
Ta cała afera z fotobudką pokazuje niezłą mentalność polskiego społeczeństwa.


To nie jest generalizowanie?

Większość użytkowników tego portalu to piwniczaki


To nie jest generalizowanie?

Bo oba ww to cytaty z Twojego pierwszego wpisu tutaj.

Nie wrzucalam niczego do jednego wora, napisałam o użytkownikach tego portalu.


Wrzucając większość użytkowników tego portalu do jednego wora pod nazwą piwniczaki.

To oczywiste że nie każdy taki jest, mnie interesuje ta konkretna grupa.


Brzmisz jak baba z
  • Odpowiedz
jak zwykle na korzyść mężczyzn.


@Filippa: no w #!$%@? jak zwykle

na emeryturze żyjecie x lat dłużej, do okopów was przymusem nie wsadzą, a w razie katastrofy jesteście ewakuowane w pierwszej kolejności - no i większość problemów społecznych nad którymi się spuszcza mainstream to problemy kobiet

No ale widać, że ważniejsze od życia jest możliwość #!$%@? się na prawo i lewo bez krytyki ze strony społeczeństwa xd
  • Odpowiedz