Wpis z mikrobloga

Ufff, dobrze ze ta laska była sama w tej fotobudce i sobie sama te pale obrobiła. Ta afera, to kolejny przykald wykopowych podwójnych standardów, gdzie tylko kobieta jest jechała za to, ze będąc dorosła uprawiała seks. To, ze był tam również facet, który tez świadomie się na to zgodził jest ładnie pomijane XD. Jedyne z czym się zgodzę, to ze fujka, ze w fotobudce. #afera #opener #fotobudka
  • 87
@Elaviart: no to w takim razie wszystko gitarka, jeżeli wszyscy to popierają to o co afera?
Najśmieszniejsze jest to, że ja mam to centralnie w dupie, wiedziałem o tej aferze tyle że zauważyłem fotkę i uśmiechnąłem się pod nosem, odniosłem się bezpośrednio tylko do postu OPa, a tu ciągle dostaje jakieś śmieszne powiadomienia xD
@Elaviart
@PochlaniaczChleba W ogóle nie wiem w czym jest problem - ideą seksu w nietypowych miejscach jest to, że jest pewien dreszczyk emocji spowodowany potencjalnym przypałem. Nie ruchasz się w ze swoją baba w aucie na parkingu bo nie wytrzymasz zanim dojedziesz do domu ale dlatego, że chcesz mieć dreszczyk emocji. Więc normalizowanie tego typu akcji jest trochę dziwne, bo to normalne nie jest i właśnie stąd bierze się cały fun takich
somskia: wobec mężczyzn i kobiet, zarówno w strefie matrymonialnej, jak i społecznej, stawiane są inne wymagania. Szok, niedowierzanie, ile Ty masz lat? 12?


@PochlaniaczChleba: a gdzie w tym wpisie widzisz szok? Raczej wyśmiewanie/krytyka podwójnych standardów.
@PochlaniaczChleba: Po pierwsze temat dotyczy seksu. Po drugie stosowanie podwójnych standardów w innych aspektach nie usprawiedliwia podwójnych standardów w tym przypadku. Zamiast tego lepiej właśnie krytykować tamte, zamiast tworzyć nowe.
@PochlaniaczChleba to tylko pokazuje podwójne standardy społeczne, jak zwykle na korzyść mężczyzn.
Nikt normalny nie będzie tego przestrzegać a tym bardziej normalizowac.
Ta cała afera z fotobudką pokazuje niezłą mentalność polskiego społeczeństwa.
Pewnie z 90% kobiet ciągnęło druta swojemu partnerowi, ta jedynie była nieco głupia, że ich przyłapali.
Większość użytkowników tego portalu to piwniczaki dla których sam lód jest czymś niewyobrażalnym, dodatkowo bardzo mnie ciekawią podwójne standardy i wyzywanie dziewczyny od puszczalskich
@Filippa jak była inba z obowiązkowa służba wojskowa to też obowiązywały podwójne standardy społeczne, ale na niekorzyść mężczyzn. Co chwilę widziałem tu wpisy jakiś różowych o tym, że tak musi być bo biologia i trzeba chronić kobiety bo te mogą rodzic dzieci. Oczywiście chlopy też pisały to samo, ale oni też wpisywali się w pewien standard i oczekiwanie społeczne, jojczac o tym że co to za facet co nie chce ginąc na
N.....y - @Filippa jak była inba z obowiązkowa służba wojskowa to też obowiązywały po...

źródło: temp_file.png5582351393315227324

Pobierz
@Niemamwiedzy jakie wpisy? Instytut danych z dupy?
Bo większość feministek i lewaków była dosłownie przeciw obowiązkowej służbie wojskowej, w tym ja więc coś ci się bardzo pomyliło.
Standardy przeważnie działają na korzyść mężczyzn i tu chodzi o kontekst przede wszystkim sekduakny dlatego w moim wpisie było "jak zwykle".
Bo to zwykle kobiety sa "szmatami".
Tłumaczyc dalej? .
Ja za to widzialam niezle wpisy mówiące odnośnie tej sytuacji "jak suka nie da pies
@Filippa

Rozumiem, że do momentu jak mówimy o twojej wizji świata I o krzywdzeniu kobiet to wtedy możemy śmiało mówić o całym społeczeństwie jako grupie o jednorodnych poglądach. Wtedy mówienie o krzywdzącym kobiety postrzeganiu społecznym jest ok. Natomiast jak chodzi o krzywdzące mężczyzn oczekiwania społeczne to wtedy to trzeba zniuansowac pewne sprawy i ze spoleczenstwa wyciągnąć prawą grupę która tak nie myśli. Jak już generalizujesz i mówisz o społeczeństwie en bloc to
@Niemamwiedzy
wytłumaczysz mi dlaczego mam być obiektywna w momencie kiedy wybuchła afera a to kobieta jest konkretnie w niej #!$%@??
Ty naprawdę uważasz, że pod takimi rzeczami będę opisywać na kilka stronic problemy społeczne odnośnie dwóch płci skoro temat jest przede wszystkim o jednej rzeczy?
Przemyśl co piszesz bo chcesz wyjść na wielkiego i obiektywnego symetrystę wplatując kompletnie niezwiązane ze sobą tematy.

jak była inba z obowiązkowa służba wojskowa to też obowiązywały