Wpis z mikrobloga

weszłam sobie na jego insta i bije z niego mega pozytywną energia, ma rzeszę fanów, napisał książkę, jest producentem

@Kociepochodnie: no tak, bo sprawdzenie człowiekowi jego profil na insta to najlepsza droga, żeby w pełni ocenić czy odzwierciedla stan w jakim znajduje się człowiek.
Od tego typa z Linking Park co się powiesił też była pozytywna enargia, i też miał rzeszę fanów.
weszłam sobie na jego insta i bije z niego mega pozytywną energia, ma rzeszę fanów, napisał książkę, jest producentem


@Kociepochodnie: ale ty jestes glupiutka i naiwna. Robin williams tez byl zawsze taki uśmiechnięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijajac fakt ze ten profil na insta jest robiony przez agencje marketingową więc muszą tam być takie materiały. Zreszta, traktowanie instagrama jako zrodla rzetelnych informacji to dzisiaj glupota
@Kociepochodnie: czyli uwzasz ze jak ktos wyda ksiazke to nie przegryw?
ja uwazam ze sa osoby ktore potrzebuja zmiany plci, ale niekoniecznie kazda osoba ktora to robi w dzisiejszych czasach.

uwazam ze jest nadmierna promocja zmiany plci.
dziecko 12 letnie chce zmienic plec? super !
16 letnia osoba pije alkohol? patologia?
16 latek ma glosowac w wyborach na korwina? faszyzm
16 latka spotyka sie z 30 latkiem? grooming.

ale jak 12
Wykopek: NIE OCENIAJ PO CAŁYM INSTAGRAMIE I PO NAPISANIU KSIĄŻKI TO NIE ŚWIADCZY O SZCZĘŚCIU!!!!11111oneoneone111!!!

Też wykopek: Łoooo zobacz no te dwa zdjęcia, tutaj jest uśmiechnięta kobieta, a tutaj jest taki lekko smutnawy sfeminizowany chłop, NA PEWNO W ŻYCIU BRAK SZCZĘŚCIA, DEPRESJA I TYM PODOBNE BEKA Z LEWACTWA ALE TOM PIERWSZOM BYM CIMCIRIMCI!