Wpis z mikrobloga

Opłaca się brać Komplete 14 Standard? Ktoś ma lub poprzednią wersję? Obecnie jest za ok. 1330zł. Mowa tu o zabawie amatora który interesuje się muzyką i już kiedyś lepił jakieś proste kawałki.
Co do wtyczek to obecnie mam do elektryka Neural DSP (Fortin Cali), GGD Modern perkusja oraz Pianoteq do pianina. To co by mi się przydało to dźwięki basu, mastering (tu chyba Ozone jest spoko co jest w zestawie) oraz "różne" dźwięki. Z tego co słyszałem jest to naprawdę spoko paczka i ciężko przebić za te pieniądze.

#produkcjamuzyki #vst #daw #muzyka
  • 10
@Parmenides69: opłaca się ale z innego względu bo nie wiadomo czy to nie jest ostatnie Komplete które nie jest subskrypcją i następne 15 będzie tylko w subskrypcji nie jest to potwierdzone info ale są takie plotki co to za wartości to mogę powiedzieć że zdecydowanie jest ona Warta swojej ceny i tutaj bym proponował zwrócić uwagę szczególnie na instrument nazywany playbox
@Parmenides69 W mojej ocenie tego pudełka nie ma sensu zamawiać dlatego że jest tam po prostu klucz i aktualna sytuacja wygląda tak że już w tej chwili ten software nie jest dystrybuowany na dyskach i wtedy to miało sens bo można było taki dysk wyczyścić i używać po prostu jako dysk tak teraz już nie ma sensu
@wieszakhybrydowy: Z Labs się bawiłem i fajne było, troszkę właśnie myślałem nad jakimś pakiecikiem od nich z pełną orkiestrą ale głównie działam z "prostszą" muzyką przynajmniej obecnie więc to trochę musi poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Z tego co patrzę jest to free więc pewnie obczaję, dzięki za info :)

Ten Komplete zakupiłem i dostałem dodatkowo voucher na 25EUR i się zastanawiam czy macie coś do