Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany:

zabierał mnie w różne miejsca i jakby się starał

Koleś niezły #!$%@? ale w drugą stronę też widać typową czerwoną flagę większości różowych. To już brzmi jak zdarta płyta, z tego co widzę to większość kobiet fajnego wyjazdu nie potrafi sama zorganizować tylko potrzebują chłopa, który im to zaplanuje, zawiezie i oczywiście za wszystko zapłaci. Wybranka oczywiście nic konkretnego nie zaproponuje tylko jęczy:
- zaaaabierz mnie gdzieś!
- a dokąd
  • Odpowiedz
musiał mieć wspaniały charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TestoDepot: Zakładam, że miał w domu wielotysięczną kolekcję znaczków, dobrze gotował i trzymał ramę niczym tytan Atlas kulę ziemską. Ponadto był mistrzem w dobieraniu paska do spodni, kontrolował swoje emocje, oraz chodził do fryzjera co 3 tygodnie. Nie zdziwię się też jak kochał zwierzęta, ścielił łóżko od razu po przebudzeniu i subskrybował kanał "Hamza" na YouTube. Pewnie jeszcze przed
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Dosłownie typowe zachowanie kobiet. Kobieta woli być postrzegana jako worek na nasienie do zeszmacenia przez przystojnego chłopa, niż dać szanse przeciętnemu, a co dopiero brzydkiemu typowi.
Znam przypadek (nawet nie jeden), gdzie były chłop jednej typiary wyzywa ją, zdradza i traktuje jak zabawkę na chwile, a ta i tak chce z nim być.
Ogólnie jak jakiś chłop może pozwolić sobie na takie zachowania (bo wiadomo, że brzydal po takim czymś
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Tez kiedyś zwierzalem się tinderowce a potem była zajebistą (i jedyną w moim życiu) przyjaciółką, bo jako jedna z bardzo niewielu osób nie miała oporów mnie #!$%@?ć jak robiłem coś głupiego.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Patrząc na to, że Polska to taka zacofana kalka USA to nie dziwie się, że 60% facetów w USA jest samotnych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kobiety po prostu wolą się dzielić Chadem niż być w związku z gościem, który nie spełnia wszystkich jej wymagań.
  • Odpowiedz