Wpis z mikrobloga

Mam dylemat na kogo oddac glos. Mslalam nad Tuskiem bo w sumie najwiecej rozdaje z jednej strony darmowe mieszkania a pewnie w najblizszym czasie sobie kupie z drugiej strony 800+ w sumie kto wie tez moze bede miala dziecko i do tego jeszcze inne wspomogi dla kobiet jedynie nie podoba mi sie ze jest na uslugach niemiec. Wiec z drugiej strony pozostaje PIS bo tez sporo daja tylko znowu sa przeciwni aborcji i kaczor nie lubi kobiet wiec raczej sa u mnie skresli za to. Na Konfederacja na pewno nie zaglosuje bo to nazisci sa przeciwni LGBT i aborcji + sa zbyt powazni taki braun wgl sie nie usmiecha a tusk przynajmniej na tiktoku usmiechniety i pozytywny. No i w sumie Lewica jeszcze fajniutka bo chce lepiej dla kobiet wiec dylemat w sumie nie powiem. A wy na kogo oddacie jesienia glos? #polityka #tusk #pis #po #konfederacja #lewica #neuropa
  • 5
  • 0
@yeciv38199: Konfa i Tuski to tiktokerzy. No na pis bym oddala glos ale gdyby nie kaczor ktory obraza kobiety, ze dajemy sobie w szyje i inne szowinistyczne zarty na wiecach. Poza tym Pis nie popiera tak samo jak nazistowscy konfiarze LGBT I aborcji wiec tez nie sa wcale tacy super. Jedynie na + ze sporo daja podobnie jak Tusk.

@Runaway28: Jaki bait? lecz sie...