Wpis z mikrobloga

Uszanowanko - dawno nic nie wrzucałem bo pracy mam tyle, że nawet nie mam czasu strony czy FB aktualizować. Ale łapcie Miraski czarne UNI w Saab 93. Miało być lekkie liźnięcie lakieru... (Nie)stety nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem trochę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody
Foxio - Uszanowanko - dawno nic nie wrzucałem bo pracy mam tyle, że nawet nie mam cza...

źródło: Saab 93 50-50

Pobierz
  • 18
@Foxio: przyjemnie patrzeć na te wpisy mając w pamięci kryzys, przez jaki przechodziłeś - sąsiedzi wyrzucający z miejscówki, szukanie czegoś na szybko. Teraz to wielki Pan Detailer z kalendarzem wypełnionym do końca roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje!
  • 0
@Jitsu: hyper polish + bestia od honeya + niebieski pad waflowyw od Lake country

@NuklearnySzpadel zobaczymy co będzie zimą - mamy lato więc chętnych sporo. Do tego dzisiaj za prąd płace 400-600zl (było max 300), więc zimą spokojnie po 1000zl będzie... (Już miałem.jeden na 1300...)

@cwlmod to przyjedzie jeszcze raz ;D
@Foxio: Po następnym razie to już lakieru może zabraknać na 3 raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio po myciu zauważyłem, że na masce (z ceramiką) zostały mi takie cienie po ptasich kupach. Lakier to majtkowy niebieski z i30N, więc tak bardzo tego nie widać ale troszkę mi ręce opadły. Jak się nie ma garażu to nie ma co się tak bardzo troszczyć o auto. Ceramika zawsze chroni
  • 0
@NuklearnySzpadel: Słabo(na granicy kosztów), chociaż mam teraz folie więc powinno być lepiej.

@cwlmod weź przedłużacz i suszarkę i ogrzej to miejsce, ślady zejdą :) nawet jak maska do wymiany to z ciekawości sobie zobacz
@Foxio: Ooo ciekawe. No ja nie mam żadnej opcji żeby podciągnąć przedłużasz z bloku, niestety. Maski też nie wezmę bo jest w serwisie a tam nie dadzą mi sie teraz pobawić. Dobra rada na przyszłość, spróbuję.

Jak oddaję auto do detailera to jednej rzeczy nie rozumiem. Jak oni potrafią umyć auto tak perfekcyjnie, szczególnie w środku. No fakt, że ja mam tylko odkurzacz na parę minut na myjni ale te wszystkie
  • 0
@cwlmod: No młodszy myjkowy nie zarabia za dużo - ja dostawałem 1800zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie żeby ładnie wyprzątać wnętrze potrzebne jest sprężone powietrze. Jak przed odkurzaniem używam sprężonego powietrza to wydmuchania kurzu z różnego rodzaju zakamarków, później odkurzam, czyszczę plastiki (...) i na koniec znowu przy pomocy sprężonego powietrza "wietrzę" wnętrze. I na sam koniec robię ostateczne szybkie odkurzanie.
@Foxio: Młodszy myjkowy xD

Teraz rozumiem. Czyli wszystko #!$%@? i potem się to odkurza. Też miałem z tym problem że ciężko wszystkie te paprochy było zetrzeć
  • 0
@cwlmod: generalnie pyłków we w wnętrzu ciężko się pozbyć, szczególnie przy materiałowych fotelach.

Ja pracuję w czołówce inspekcyjnej + mam doświetlone wnętrze lampami - tego pełno lata, ale wystarczy zgasić świtała i nic niż nie widać ;)
@Foxio: a może na zimę jakiś pakiet szybkiego odświeżenia w stylu pewnej myjni, która ma oddział niedaleko Marino? Myślę, że w zimę spoko opcja by za 100-200zł odświeżyć samochód w przeciągu godziny-półtorej. Mniej boli jak po dwóch dniach naszej zimowej aury auto znowu całe zalepione syfem.
  • 0
@NuklearnySzpadel: zimą jest okazja dla tych co chcą oszczędzać - jestem gotów robić pakiet który kosztowałby normalnie 5-6k za 3k. Natomiast większość chce ten pakiet latem i najlepiej za 2k ;)