Wpis z mikrobloga

@elgebar: no raczej że po akcie notarialnym a kupujący z jakiej paki? Pośrednik znalazł Ci to mieszkanie czy wykonał usługę dla sprzedającego? Nic nie podpisuj jak masz kontakt ze sprzedającym niech on płaci prowizję.
@GOHAN: jak znalazł to ok jak wystawił ogłoszenie to wystawiał ogłoszenie dla sprzedającego zresztą obydwie prowizje i tak on płaci bo sprzedawca wlicza prowizje w cenę sprzedaży
@Reanef: Ja tam nie wiem, ale ja to bym zapłacił te 40 zł, poszedł do urzędu, wyciągnał dane z księgi wieczystej i spróbował się skontaktować z właścicielem bo po co płacić jakiemuś tępemu #!$%@? za to, że ja chce wydać pieniądze 0_o
@elgebar: Skoro chce pośrednika to niech mu płaci. A jak nie chce a ty bardziej jednak od niego chcesz kupić to mieszkanie to i tak nie masz wyboru.
@elgebar: Pośrednicy często chcą część pieniędzy już po podpisaniu przedwstępnej umowy i zapłaceniu zadatku. Nie jest to normalne imo, ale taka jest rzeczywistość. Mówię o sytuacji gdy podpiszesz umowę z pośrednikiem na samym początku.
Skoro jeszcze nie podpisałeś to negocjuj.